Jak widzicie wygląd bloga odrobinę się zmienił, postanowiłem dodać życia w te ciemne i szare barwy. Wszystko póki co jest w fazie testowania i zapewne kilka rzeczy pewnie się zmieni.

Dlaczego zmienił się wygląd bloga?

Tak jak wspomniałem wyzej było szaro i nudno. Poza  tym już dawno temu pisałem, że to nastąpi a teraz miałem dużo samozaparcia w sobie. Kolejnym argumentem przemawiającym za zmianę designu była jego mała czytelnosć, box na tekst, w którym mieściły się wpisy był za wąski a zwiększanie jego szerokości sprawiało, że pojawiały się kolejne problemy takie jak np zbyt dużo wolnej przestrzeni. Co uważniejsi zauważyli zapewne zmianę czcionek na czytelniejsze, nie meczą oczu więc powinno być lepiej.

Z prawej kolumny wyleciał twitter i rss, może wróci chociażby ptaszek ale pod warunkiem, że znajdę dobry widget. Nie chcę też nadmiernie zaśmiecać bloga dodatkami społecznymi. Wszystkie linki (w tym do ćwierkacza i rss znajdziecie tutaj).

Wiem, żę część z was zapewne będzie wolała stary wygląd ale świat idzie do przodu, trzeba pewne rzeczy zmieniać dlatego warto przyzwyczaić się do nowej odsłony powiedzialem.pl i na pytanie czy czasem design nie nawiązuję odrobinę do poprzedniej infografiki odpowiadam TAK, to było zamierzone.

Co Wy możecie zrobić?

Chciałbym abyście w komentarzach pod tym krótkim tekstem napisali co się wam podoba, co byscie ewentualnie zmienili i czy widzicie gdzieś jakieś krzaczki i inne psikusy wynikające z mojej nieuwagi. Pozwoli mi to szybciej skończyć to co zacząłem.

Kto pisze?

Adrian Kwiatkowski

Kiedyś Łodzianin, obecnie warszawski słoik a tak naprawdę Tomaszowianin. Towarzyski ale introwertyk, zły ale dobry. Po prostu chodząca sprzeczność.

Leave a Comment

Connect with Facebook

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

8 komentarzy

/* ]]> */