Jeden z blogerów podjął próbę stworzenia soundtracków blogujących od Lifestyle, Jedzenia po całą masę kategorii. Stworzył wydarzenie na facebooku, opisał cały ‚problem’ i prosi aby każdy kto tylko chcę i prowadzi bloga wybrał piosenkę i napisał dlaczego ona jest tą najważniejszą. Fajny pomysł tylko jak tu wybrać kawałek, który wg. nas jest najważniejszy? Jest to możliwe? Chyba nie.

Mimo wszystko postanowiłem dołączyć do akcji i zacząłem szukać swojego utworu, Led Zepellin, Airbourne, Papa Roach, Bob Marley, 2Pac i cała masa innych wykonawców, również polskich, jak tu się zdecydować? Podjąłem jednak szybko męsko decyzję i padło na Jimson – Nie ma Boga.

[embedplusvideo height=”440″ width=”550″ standard=”http://www.youtube.com/v/ZYHAlOEo3ME?fs=1″ vars=”ytid=ZYHAlOEo3ME&width=550&height=440&start=&stop=&rs=w&hd=0&autoplay=0&react=1&chapters=&notes=” id=”ep1921″ /]

Dlaczego akurat ten? Wystarczy go posłuchać. Nie jest on moim lustrzanym odbiciem, nie opisuje żadnej chwili w moim życiu jednak mimo to uważam go za prawie doskonały. Wczuwa jaką przy nim dostaje jest muzyczną Nirvaną.

Podziel się artykułem z innymi
/* ]]> */