Technologia vlog

Najpierw porządki

Written by Adrian Kwiatkowski

Przyszła jesień, czas zabrać się za porządki na blogu. Jak wiecie z facebooka (kto nie śledzi jego strata) przyszedł już aparat, także vlogi, zdjęcia, wszystko ruszy więc to na pewno dobra wiadomość.

Teksty

Kolejną wiadomością, którą mam wam do przekazania jest to, że koniec z codziennymi wpisami, to jest dobre ale do czasu. Bywa niestety tak, że tematu szuka się na siłę a to nie wróży nic dobrego, kolejny raz mówię, że nie chcę aby blogowanie stało się przykrym obowiązkiem. Dlatego wpisy będą ujawniać się co dwa dni, to pozwoli mi na utrzymanie pewnego poziomu. Oczywiście jeśli będzie sporo ciekawych tematów lub akcji, o których warto napisać to teksty będą ujawniać się częściej. Jednak fundamentalnie ukazują się od tej chwili co drugi dzień.

Vlog

Co do vloga planuje go puszczać raz w tygodniu, początki na pewno będą trudne bo nie mam zielonego pojęcia o obróbce video ale zawsze mogę to opanować jeśli tylko zechcę, prawda? Równolegle będzie prowadzony drugi projekt, który będzie … no właśnie co to będzie? Wkrótce więcej informacji.

Dzisiaj pojawi się jeszcze jeden, fajny tekst do poczytania.

 • Nitka

  Szkoda, codziennie czekałam na nowy wpis z niecierpliwością! No ale rozumiem, rozumiem…

 • Jadźka

  Jak masz się męczyć, to nie ma co. Lepiej postawić na jakość niż na ilość ;)

  No i powodzenia we vlogowaniu, na pewno z czasem się rozkręcisz. ;)

  • Kwiatek

   Nie żebym się męczył, jak będzie wena to wpisy będą i codziennie, ale umownie są co 2 dni.