Ludzie potrzebna wasza pomoc, jest misja do wykonania. Dla was też się znajdą profity jeśli …

Popełniłem ostatnio tekst o tym, że nie ma wpisu i wspominałem tam o pewnym konkursie, w którym wziąłem udział wraz z kumplem. Tak na bekę, okazało się, że jest szansa na wygraną a jeśli się uda mam wyznaczony cel, którym jest tegoroczny WOODSTOCK i kilkudniowa obszerna relacja z niego na blogu. Konfrontacja z tym czy to jest świetna zabawa a może syf i ćpańsko na okrągło, chcę to sprawdzić.

Żeby was zmotywować zrobię tak, jeśli uda się nam zająć pierwsze miejsce i wygrać główną wygraną to na blogu pojawi się konkurs, w którym do wygrania dla was będzie fajna płyta CD, więc moja wygrana może się przełożyć na Twoją.

Jak zagłosować?

1. Wejdź w link : https://apps.facebook.com/foto-budka/?gallery=403
2. Kliknij „Wejdź do konkursu i wygraj nagrody” a następnie lubie to
3. Wejdz w Galeria a następnie wybierz miasto: ŁÓDŹ
4. Wybierz sortuj według głosów (pod zdjęciami)
5. Kliknij GŁOSUJ na DARIUSZ KUTKOWSKI

Głosować można raz dziennie do 28 czerwca.

Zdjęcie, które was interesuje przedstawiam poniżej, tak wiem gejówka trochę wyszła (trochę bardzo nawet) ale na pompę takie zdjęcia są dopuszczalne.

Głosujemy na to zdjęcie

Głosujemy na to zdjęcie

Liczę na was i tak jak obiecałem, jeśli wygramy będzie konkurs na płytę CD. Posługując się gierkowskim hasłem zapytam, Towarzysze! POMOŻECIE?

Kto pisze?

Adrian Kwiatkowski

Kiedyś Łodzianin, obecnie warszawski słoik a tak naprawdę Tomaszowianin. Towarzyski ale introwertyk, zły ale dobry. Po prostu chodząca sprzeczność.

Leave a Comment

Connect with Facebook

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarze

/* ]]> */