Był lipcowy wieczór, obudziłem się zlany potem z przekonaniem, że stało się coś złego. Polubiłem profil kołcza Grzesiaka na Facebooku, zamówiłem przypadkowo wegetariańską pizzę? Nic z tych rzeczy, tekst o tym czego możemy dowiedzieć się o kobietach mieszkając z nimi został opublikowany, co więc jest nie tak? Kurwa, zapomniałem wyrzucić śmieci, teraz już za późno, słyszę już klucz w zamku.

Historia jakich wiele, ile to razy mezczyzna zapomniał o drobnej pracy domowej, którą obiecał zrobić przed jej powrotem? Takich przypadków co minutę mamy niezliczoną ilość. Kobiety chcą czy nie, muszą sobie takiego Janusza wychować albo nauczyć się z nim żyć. Na wychowanie często jest za późno. Decydując się na wspólne mieszkanie okazuje się, że gość, którego w swoim mniemaniu doskonale znasz jest nieco, albo całkiem inny.

Czas więc na tekst o tym czego możemy dowiedzieć się o mezczyznach mieszkając jednym z nich. Jesteście gotowi? Tak? No to zaczynajmy.

 

Najlepszy szantaż to?
Nie będzie seksu przez tydzień? Nie, nic z tych rzeczy, same się złamiecie. Chcesz zaszantażować faceta? Powiedz mu, że jak coś zrobi to będzie musiał sprzątać. Nie zrobi niczego, jeśli będzie trzeba przestanie oddychać.

 

Nie mają okresu, mimo to miewają humorki
Często gorsze od tych, które kobiety miewają podczas okresu. Mężczyzna mając zły dzień może wkurwić się, o to, że mu potka many w Wiedźminie przepadła. Na szczęście takie zachowania nie są cykliczne, ponoć, tzn. chyba.

 

Krzesło
Krzesło, fotel, są to meble uniwersalne, można na nich siedzieć, jeść a co najważniejsze wieszać ubrania. Nie wiem po co komu szafy skoro mamy w mieszkaniach tyle krzeseł i foteli.

 

Kosmetyki
Naprawdę nasza „toaletka” musi mieć max 5 kosmetyków: pasta do zębów, antyperspirant, perfumy, płyn do płukania jamy ustnej i uniwersalny żel pod prysznic. To wystarcza nam do przeżycia.

 

Błędy? Nam się nie zdarzają.
A nawet jeśli to nie ma szans, że się do nich przyznamy.

 

Strefa zrzutu?
Nie wiesz o co chodzi? Zrozumiesz w sobotę rano po piątkowej imprezie, gdy to on będzie pierwszy w toalecie.

 

Nie potrafimy czytać w myślach
Więc nie licz, że on domyśli się kiedyś o co Ci chodzi. Po prostu mu powiedz.

 

Nie potrafi niczego naprawić
Oczywiście on będzie mówić inaczej, ale cóż. Jak tam kapiący kran? Kapie, przykro mi. Ci, którzy potrafią cokolwiek zrobić to powoli gatunek na wymarciu.

 

Przytuli się, tylko później
Czasem musimy sobie poudawać zimnych drani, oszukiwać, że przytulenie się jest gorsze od misji zabawkowym samolocikiem w GTA, ale to nie prawda. Prędzej czy później pękamy i sami do was przychodzimy.

 

Pasja jest naprawdę istotna
No i nie ważne czy mowa o bieganiu, siłowni, czy o grach komputerowych. Pasja dla mężczyzny to istne sacrum i nie warto próbować go od niej odsunąć.

 

Faceta można jednak prosto załatwić, jak? Wystarczy mu przyznawać rację, dawać wrażenie, że to on podjął decyzje i… robić swoje.

Tymczasem jeśli masz ochotę zostać moim oficjalnym bąbelkiem do dołącz do mojej grupy na FB: https://www.facebook.com/groups/babelkilysego/ lub polub mój fanpage: https://www.facebook.com/powiedzialempl/

Kto pisze?

Adrian Kwiatkowski

Kiedyś Łodzianin, obecnie warszawski słoik a tak naprawdę Tomaszowianin. Towarzyski ale introwertyk, zły ale dobry. Po prostu chodząca sprzeczność.

Leave a Comment

Connect with Facebook

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarze

    • Jest chłopem i zna siebie, to wystarczy do napisania takiego wpisu, jeśli jesteś świadomy siebie i wiesz jak to wpływa na płeć przeciwną ;).
      Pzdr

/* ]]> */