Każdy samiec, nawet taki ultra-pro-elo-fisio-misio-alfa-madafaka-rozrabiaka jak ja, dochodzi do chwili, w swoim życiu, w której stwierdza, że chce zamieszkać ze swoją kobietą. Z jakiegoś chorego powodu dzieli się tym pomysłem właśnie z nią, a ta jakimś dziwnym trafem jest już spakowana, albo co gorsza, po kryjomu przemycała do Ciebie swoje rzeczy. Tak koleżkowie, od tej chwili wasze jamy zła, zaczynają być nieco zróżowiałe.

Mieszkając z kobietą dowiesz się o niej wielu rzeczy, nie tylko tego, że one też robią dwójkę (serio!), poznasz dziwne sfery damskiego umysłu i tej zawiłej logiki. Co dokładnie spadnie wtedy facetowi na głowę? Właśnie tego dowiecie się w tym tekście.

Łazienka zostanie przejęta
Ten proces często zaczyna się gdy wasz związek przechodzi na jakąś wyższą fazę, najczęściej jest to moment, w którym po seksie nie sugerujesz jej „idź do siebie”, tylko nie masz nic przeciwko aby została. Właśnie wtedy pojawiają się szczoteczki do zębów, albo grzebienie w Twojej łazience. Dlatego pierwszy poranek wspólnego mieszkania jest takim wstrząsem, wchodzisz do łazienki, myślisz dwójka, a dookoła lakiery, płyny, balsamy, szczotki, srotki i podpaski. Gdzie ten minimalizm, pt szczotka do zębów, pasta, maszynka do golenia i jakiś psikacz po goleniu? Nie ma i nigdy już nie wróci.

Cała sytuacja też ma plusy, nigdy nie skończą Ci się etykiety kosmetyków, które możesz poczytać gdy zasiadasz na tronie. Zadziwia mnie tylko to, że z tych 15013813781631782 milionów butelek, to tak połowa jest w zasadzie pusta.

Kobieca logika dobija
Bo jak inaczej nazwać sytuacje, w której stoją 2 talerze na stole, jeden Twój, drugi jej. Ona przychodzi i wsadza do zlewu tylko swój? Nie pytaj nawet czemu Twojego nie wzięła, bo zaraz będzie „czy sobie służącą znalazłeś?”. Nie próbuj też samemu powtórzyć jej numeru, zbierzesz opieprz.

Podobnie sytuacja ma się z praniem, jak wstawisz tylko swoje, nawet nie specjalnie, po prostu miałeś pod ręką tę konkretną kupkę ubrań. Dojedzie Cię za to, foch murowany.

GPS do śmietnika
Gdy razem zamieszkacie od razu możesz wykuć na blachę drogę do śmietnika. To nie żarty, hamerykańskie filmy nie kłamią, to nasza działka i nawet nie sugeruj zmiany tego stanu rzeczy.

Okres to piekło
To jest ciężki czas, najgorzej że powtarza się on co miesiąc. Gdy ona ma okres nie oddychaj, nie mów, nie poruszaj się ale też nie bądź nieruchomy. Logiczne wydawałoby się, że wtedy należałoby wyjść z domu ale nie… to pułapka, nie rób tego. Musisz przetrwać.

 

 

Buty
Niemal pewne jest, że średnio raz w miesiącu wypieprzysz się o jej buty. Nie ważne, o które, adidasy, sandały albo klapki po domu? Ja mam wrażenie, że A. je podrzuca mi specjalnie pod nogi.

Szafa
Szafa jest zawsze dla niej za mała, zwiększy ją Twoim kosztem.

#NoFilter
Pewnego słonecznego dnia zobaczysz ją bez filtra. Nie rozumiesz? Zrozumiesz gdy to się stanie.

No i jedna bardzo ważna rada na sam koniec, jeśli nie chcesz zobaczyć czegoś dziwnego, np. jak z chirurgiczną precyzją próbuje zgolić żyto z nóg to za każdym pieprzonym razem pukaj zanim wejdziesz do łazienki.

Zakładam, że kobiety chciałyby się dowiedzieć czego można dowiedzieć się mieszkając z mężczyzną, prawda? Taki tekst już wkrótce!

Tymczasem jeśli masz ochotę zostać moim oficjalnym bąbelkiem do dołącz do mojej grupy na FB: https://www.facebook.com/groups/babelkilysego/ lub polub mój fanpage: https://www.facebook.com/powiedzialempl/

Kto pisze?

Adrian Kwiatkowski

Kiedyś Łodzianin, obecnie warszawski słoik a tak naprawdę Tomaszowianin. Towarzyski ale introwertyk, zły ale dobry. Po prostu chodząca sprzeczność.

Leave a Comment

Connect with Facebook

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarze

/* ]]> */