W głowie siedziało mi to bardzo głęboko, wiedziałem, że to zrobię tylko nie miałem pojęcia kiedy.

Po pierwszym video blogu i waszych pozytywnych opiniach na jego temat – pomimo tego, że jest średni – uznałem, że wkrótcę pojawią się na blogu nie tylko wpisy ale i nagrania video. Bez obaw tradycyjne teksty wciąż będą pojawiać się codziennie a nagrania początkowo grzecznie raz na tydzień bądź dwa.

Filmy będą nagrywane w 2 koncepcjach, tradycyjnie tak jak pierwszy vlog oraz nagrania niespodzianki – co to będzie, jeszcze wam nie powiem. Na pewno wam się spodoba, zrobiłem już mały wywiad terenowy i ta forma spotkała się ze sporym zainteresowaniem.

Po co mi to? Nie będę stał w miejscu, chcę się rozwijać, rozbudowywać bloga dla was a widzę, że warto bo dostaję od was dużo miłych maili, komentarzy na facebooku a to co robię spotyka się ze sporym zainteresowaniem z waszej strony.

Kto pisze?

Adrian Kwiatkowski

Kiedyś Łodzianin, obecnie warszawski słoik a tak naprawdę Tomaszowianin. Towarzyski ale introwertyk, zły ale dobry. Po prostu chodząca sprzeczność.

Leave a Comment

Connect with Facebook

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarze

  • Według mnie pisanie idzie Ci o wiele lepiej. Broń boże, nie chcę Cię zniechęcać do nagrywania ale tego bloga będę odwiedzać ze względu na wpisy, nie vlogi.

      • Być może przyjdzie czas, że to właśnie vlogi staną się Twoją mocniejszą stroną ale teraz jeszcze zbyt dużo w nich chaosu…

/* ]]> */