Zmian na blogu ciąg dalszy, większości nie zauważacie bo dzieją się na zapleczu, majstruję by było dobrze, szybko i porządnie. Dzisiaj pojawiła się jednak zmiana widoczna gołym okiem, co więcej to Wy będziecie ją tworzyć.

Po prawej stronie bloga, w tzw. sidebarze nie ma już wyszukiwarki, znajdziecie ją na pomarańczowym pasku menu, wystarczy kliknąć w lupę. To pierwsza zmiana ale mniej istotna, drugą ważniejszą o której mowa była wcześniej to pojawienie się TIPÓW dnia. Po co, na co, dlaczego i jak poniżej.

Czym są TIPy?

Są to moje cytaty z wpisów oraz naszych wspólnych rozmów w mediach społecznościowych. Będą to raczej teksty motywujące, chcę żeby mój blog was napędzał, dawał siłę a nie tylko rozrywkę. Naprawdę mi zależy na tym abyście byli odrobinę szczęśliwsi po wizycie tutaj.

tip

W przyszłości planuję również dodać możliwość ich komentowania, póki co takiej nie ma, muszę skupić się na kilku innych rzeczach, nie tylko blogowych. Postaram się też dodać możliwość przeglądania wszystkich tipów, aktualnie wyświetlany jest najnowszy.

Czy mogę proponować TIPa?

Tak, możesz a nawet proszę Cię o to abyś na mój adres email, który znajdziesz tu, wysyłał mi Twoje ulubione cytaty z moich wpisów bądź z tego co ja piszę w mediach społecznościowych, po prawej stronie masz listę profili. Ważne jest abyś wraz z cytatem podesłał link do źródła, dobrze będzie pod tipem podać link do całości, może ktoś będzie ciekawy reszty? Linki pozwolą również obejść brak możliwości komentowania bezpośrednio pod cytatem, będzie można dodać swoje 3 grosze w źródle.

Czy mogę być autorem TIPa?

Tak, biorę pod uwagę wasze własne przemyślenia, które możecie przesyłać mi na maila. Wasze komentarze na blogu też są niekiedy doskonałe, dlatego i one mogą stać się tipem. Oczywiście będzie można swój cytat usunąć na życzenie, wystarczy wysłać do mnie maila.

Kiedy będą się pojawiać TIPy?

TIPy będą pojawiać się codziennie, dlatego warto tu zaglądać częściej, zresztą nie tylko dlatego.

Ten system nie jest jedyną nowością, wkrótcę pojawi się ich trochę wiecej, mam w planach również zmianę wyglądu bloga, ale nie zrobię tego w takiej formie jak planowałem. Początkowo blog miał być całkowicie przebudowany, jednak po dłuższym namyśle stwierdzam, że obecny układ zostanie tylko ulepszony a grafika odświeżona tak aby było jeszcze czytelniej i milej.

Nie zapomnijcie kliknąć Lubię to na facebooku by być na bieżąco ze wszystkim. Mam duże plany w tym roku, więc na pewno warto.

 

Kto pisze?

Adrian Kwiatkowski

Kiedyś Łodzianin, obecnie warszawski słoik a tak naprawdę Tomaszowianin. Towarzyski ale introwertyk, zły ale dobry. Po prostu chodząca sprzeczność.

Leave a Comment

Connect with Facebook

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

/* ]]> */