Moi mili mam przyjemność zaserwować wam kolejny konkurs na blogu, jest o co walczyć, nagroda główna to telefon Sony Xperia J.

Zapewne każdy z was miał do czynienia z zamówieniami jedzenia przez telefon, na imprezach pizza to już standard, kiedyś się dzwoniło a teraz można to zrobić za darmo przez internet w laptopie czy prosto ze swojego smartphone'a. Jest to o tyle łatwiejsze, że nie trzeba mieć przy sobie całej masy ulotek, wszystko jest w jednym miejscu i to za darmo. Jednym słowem opłaca się, sam robię to dość często i jestem zadowolony z tego rozwiązania, mówią o kryzysie a to pozwala zaoszczędzić trochę grosza.

Kiedyś telefon, potem laptop, a teraz smartphone. Co dalej? Co czeka nas za kilka lat? Kto ma jakiś pomysł niech weźmie udział w konkursie PizzaPortal.pl i powiedzialem.pl. Podajcie nam swoją propozycję na Aplikacje mobilną do zamawiania jedzenia w 2020 roku i wygrajcie telefon Sony Xperia J!

konkurs

Chcesz wygrać? O to co musisz zrobić aby wziąć udział w konkursie.

W komentarzu pod wpisem odpowiedz na pytanie "Jak będzie wyglądała aplikacja mobilna do zamawiania jedzenia w 2020roku"? Najciekawsza odpowiedź wygrywa kod w wysokości 50 zł na zamówienie jedzenia w serwisie PizzaPortal.pl. Zwycięzca automatycznie przechodzi do drugiego etapu i ma ogromną szansę na zgarnięcie telefonu Sony Xperia J. Drugi etap odbędzie się na stronie bloga serwisu PizzaPorta.pl i tam zostaną ogłoszone ostateczne wyniki konkursu! Regulamin konkursu dostępny tutaj.

Zabawa trwa od 19.08 do 26.08. Drugi etap i wybór zwycięzcy – 27.08! Do roboty, nagroda sama się nie wygra ; )

Kto pisze?

Adrian Kwiatkowski

Kiedyś Łodzianin, obecnie warszawski słoik a tak naprawdę Tomaszowianin. Towarzyski ale introwertyk, zły ale dobry. Po prostu chodząca sprzeczność.

25 komentarzy

 • Aplikacja mobilna będzie wyglądać tak, że wymyślą super nowej generacji telefony i one będą się łączyć z naszymi myślami, więc pomyślimy o zamówieniu pizzy i telefon przechwyci naszą myśl i wyślę do pizzeri, a potem pan pizzaman zapuka do naszych drzwi z dostawą, takie proste! :)

 • W 2020 roku aplikacje mobilne będą czytać w myślach bądz reagować na głos tak żeby nawet nie wstawać z łóżka aby zamówić sobie papu do domku. Mam nadzieję że zamówienie dzieki tym aplikacją będzie również teleportowane do domu…. Ehhhh………… Ale byłoby fajnie :) kurcze tylko czy ja dożyję 2020 roku….

 • Kurcze gość w komentarzu wcześniejszym napisał podobnie… Wycofuję że będą czytać w myślach… z resztą to w moim przypadku nie byłoby fajne :P reszta jest ok

 • W 2020 roku w telefonach zainstalowane będą moduły holograficzne oraz zapachowe. Dzwoniąc do pizzeri będziemy widzieli pizzermana obok siebie. Będziemy mogli pokazać co ma się pojawić na naszej pizzy a także sprawdzać smak składników i ich świeżość. Po kilkunastu minutach pizza będzie się pojawiała w kuchni ponieważ na blacie każdy z nas będzie posiadał teleporter.

 • Mimo wszystko podejrzewam, że zamawianie pizzy nie będzie za wiele odbiegać od tego co jest obecnie. Toż to tylko 7 lat i nie oczekujcie cudów w postaci jakiś teleportów, modułów holograficznych, czytania myśli. Niektórzy za bardzo popłynęli w wyobraźnię;)

 • Google Glass, deliver me pizza. From PizzaPortal.pl. Presto.

  Tak całkiem serio to w 7 lat teleportacji i komunikacji z tel. przy pomocy myśli przypuszczam że nie będzie. Całkiem możliwe że spora część społeczeństwa może zostać „okularnikami Google”. Najprawdopodobniej po wypowiedzeniu powyższej formuły pojawi się nam oferta, którą będziemy mogli przewijać machając przed głową rękami ;) Ale po złożeniu zamówienia i podzieleniu się lokalizacją jak również płatności (nasze karty płatnicze i kredytowe będą pewnie zintegrowane z Google Glass) pojawi się w rogu zegar odliczający czas realizacji. A tymczasem w kuchni w pizzerii:
  http://youtu.be/ZEs1IR0huOs

 • Będę oryginalny. W 2020 roku aplikacja do zamawiania pizzy nie będzie niczym szczególnym. Wszystko zależy od dewelopera i projektanta. Sam osobiście liczę na to, że będzie przejrzysta i wygodna w użytkowaniu. Najlepiej minimalistyczna, pozwalająca mi szybko i sprawnie zamówić jedzenie, sprawdzić dostępność lokalu, czy przeczytać opinie o danej pizzy. Wszystko jest kwestią dostosowania się do klienta i jego potrzeb.

 • Moja wymarzona aplikacja z przyszłości:

  Leżę sobie na kanapie i myślę o przekąszeniu czegoś smakowitego. Wołam więc mój superextrawypasiony telefon, który zgrabnym, płynnym ruchem bezszelestnie przyfruwa i sadowi się w mojej wyciągniętej doń dłoni.

  Wypowiadam słowo „sushi” – bo chyba na to mam dziś największą ochotę.

  Telefon automatycznie łączy mnie z Jiro Ono(najsłynniejszy susiarz na świecie), który jeszcze żyje, gdyż poddał się hibernacji.

  Hologram przedstawiający Jiro pojawia się przed mymi pięknymi oczyma, podajemy sobie wirtualne dłonie. Jiro na moich oczach przygotowuje najlepsze, najsmaczniejsze i najświeższe sushi na świecie.

  I może to teraz trochę nie pasuje, ale Jiro pyta mnie, kto ma mi to sushi podać bo już czeka przy tunelu przenoszącym ludzi w ciągu kilku sekund. Czy to ma być jego uczeń, może Gejsza a może ten białas, którego życzyłam sobie ostatnio?

  Uśmiecham się i mówię: taaak, Jiro – niech to będzie znowu Ryan Gosling:-)

 • Mysle ze nim zadzwonimy do nich, zamowienie juz bd do nas w drodze, oni tylko nas poinformuja ze pizza jest w drodze, a to dzieki nowszej technologii jasnowidzeniu pizzymaniowowi :P , i wyplata bd za pomoca dziekuje cchce pan kawalek za dowoz? jasne… a ile płace? nic.. dla pani/pana za uprzejmosc nic, o dzisiejszej uprzejmosci strach myslec…

 • zainstalują nam jakaś fajną nano paskudę mierzącą pomiar grelina, neuropeptydów Y, oreksyny A i B i białka agouti- czyli tych wszystkich neuropeptydów uwalniających się w trakcie odczuwania głodu. albo zwyczajnie czujnik w podwzgórzu. jest głód jest sygnał z automatu zamawiana jest potrawa z uprzednio przygotowanej przez klienta listy ulubionych smakołyków. wybierana zostanie losowo abyśmy mieli w bonusie niespodziankę. aby żarcie dotarło w odpowiednim momencie urządzenie dokonujące pomiaru i wysyłające sygnał zostanie skalibrowane w taki sposób aby zamówienie zostało przygotowane w momencie gdy podwzgórze daje sygnał o lekkim głodzie- czyli potrawa dotrze do nas dokładnie w momencie, gdy będzie nam najbardziej smakowała- czyli wtedy, gdy z reguły sięgamy po telefon a żołądek przyrasta nam do kręgosłupa . skutek? zadowolony klient gwarantowany. w momencie, gdy jesteśmy głodni wszystko smakuje nam 100 razy lepiej. wizja godna Herberta Georga Wellsa.

 • Jest rok 2020 smartphony i tablety odeszły w niepamięc teraz korzystamy z szcześcianów rzucających obraz w powietrze słuchawka znajduje się w uchu a mikrofon przy ustach. Mobilna aplikacja czyzmże jest mobilna aplikacja przy sześcianie. teraz rzucając kostke na ziemie możemy sami komponować robić pizze ! sami ugniatamy ciasto w wirtualnym świecie dozujemy jakie ma być grube jaką pizza ma mieć wielkość ! składniki układamy wedle uznania i cena za ich ilość jest uzależniona tylko od naszego widzimisie ! Jedzenie, które przywozi nam dostawca stosując Drony jest takie jak sobe to wymażymy pizza ma kształt prostokąta kwadratu rąbu czy 32 boku ! każdy kawałek ma inny smak bo każdy może być z innym sosem innym składnikiem teraz jedzenie to sztuka, którą tworzymy sami !

 • Aplikacja bardzo mobilna do zamawiania jedzenia będzie polegała na własnym komponowaniu posiłku w 3D. Klient może dowolnie wybrać typ posiłku, a potem składniki. Gotowe danie zobaczy na ekranie, a także będzie mógł je wyświetlić na hologramie. Aplikacja sama wybierze z dostępnej bazy lokali posiłek najbardziej pasujący do zaprojektowanego. Połączy klienta wideokonferencją z szefem kuchni restauracji, który przygotuje danie. A postęp w dostawie klient będzie mógł zobaczyć na mapie w smartfonie.

 • W 2020 roku będziemy mogli („mówiąc” do naszego smartfona oczywiście) opisać swoje wymarzone danie z najmniejszymi detalami, a aplikacja dopasuje nasze zamówienie do dań oferowanych przez zapisane w bazie restauracje. Następnie pomoże nam wybrać najlepszą opcję i „zamówi” za nas posiłek do domu bez dzwonienia i podawania adresu dzięki wmontowanemu GPS- owi

 • W 2020 roku zamówienie jedzenie przy użyciu mobilnej aplikacji będzie normą i oczywistością. Wybór składników, sosów czy grubości ciasta a wszystko to widoczne na ekranie smartphone. Do tego oczywiście przelew internetowy, namierzanie dzięki gps adresu zamawiającego i automatyczne przekierowanie do najbliższej pizzerii. Zamówienie gotowe w kilka chwil i wreszcie nie trzeba się martwic o brak drobnych dla chłopaka z pizzerii :)

 • W 2020 roku aplikacja będzie wyczuwała nasz głód i automatycznie będzie zamawiała potrawy ze składnikami odpowiednimi do naszej diety (ale chyba będę musiał ją blokować bo jak tu żyć bez goloneczki z piwem)

 • APLIKACJA PRZYSZŁOŚCI
  -mobilnej doskonałości
  -naszej lojalności
  będzie ZWYCZAJNA lecz nigdy BANALNA
  w telefonie KLIKNIEMY czasem nawet POWIEMY
  na co ochotę MAMY i jaką cenę chcemy
  ONA zaś sama DOBIERZE w czystej wierze
  restaurację DOBRĄ znaszą wolą ZGODNĄ
  Zamówienia sama wyśle
  potwierdzenie otrzyma
  A my z wdzięczności
  Zjemy wszystko do czystości…
  TAKA BĘDZIE NASZA MOBILNA APLIKACJA PRZYSZŁOŚĆI

 • Aplikacja 2020r. będzie wyglądać następująco, każdy będzie mieć w swoim smartphonie, tablecie lub innym cudnym urządzeniu, osobistego asystenta lub asystentkę który rozpozna po naszej nie zauważalnej gołym okiem mimice twarzy, na jaką potrawę lub napój mamy ochotę jeszcze zanim sami będziemy mieli tego świadomość. GPS automatycznie zlokalizuje nasze położenie dokąd będzie wysłane zamówienie. Dodatkowo będzie możliwość zrobienia zamówienia zbiorowego, idealnego na imprezy, potrawy zawsze będą trafione w gusta. Tak to widzę i tak to będzie wyglądało.

 • Aplikacja przyszłości w roku 2020 służąca do zamawiania jedzenia będzie podobna z zewnątrz do każdej innej zwykłej aplikacji. Nie będzie jednak to kolejna zapychająca pamięć aplikacja którą ściągamy „bo kiedyś się przyda, fajna”… Będzie ona spełniać nasze najskrytsze marzenia i pragnienia, których nawet nie byliśmy świadomi. Będzie nas słuchać niczym idealny mezczyzna kobiety, wyłapywać nasze potrzeby, spełniać je w milisekundach. Aplikacja ta będzie działaniem podobna do iPhonowej – Siri lub Androidowej Sary. Aplikacja będzie działać w tle i nasłuchiwać naszych rozmów ze znajomymi i nasłuchiwać magicznych komend, np. „Ale bym zjadł kebaba” . W tym momencie gdy aplikacja usłyszy nasz głos wyrażający pragnienie, poinformuje nas o najbliższych punktach serwowania kebaba, odległości, czasie przejazdu lub spaceru do nich a nawet cenniku! W opcjach zaawansowanych będziemy mogli zaznaczyć także opcję dostawy, wtedy kebab w ciągu kilku minut pojawi się na naszym talerzu, dostawca po współrzędnych GPS nas namierzy i dostarczy nam jedzenie ciepłe i pachnące prosto pod nasz nos.

 • W 2020 roku aplikacja do zamawiania jedzenie będzie najwygodniejszą formą zaspokajania naszych łakomych potrzeb, ponieważ nie będzie wymagała nawet przysłowiowego kiwnięcia palcem. To wszystko dzięki doskonałemu działaniu technologii FFVC, czyli Far Field Voice Communication, która to po usłyszeniu odpowiedniej komendy sama będzie wykonywała odpowiednie czynności. Kiedy powiemy „jestem bardzo głodny”, aplikacja sama będzie wyszukiwała restauracji o najkrótszym czasie oczekiwania na posiłek i automatycznie ustawiała rozmiar porcji na duży, a kiedy powiemy „zjadłbym coś” – dostaniemy mniejszą porcję bez nacisku na natychmiastową dostawę. Komendy głosowe będą już tak dobrze rozpoznawane, że aplikacja wysłucha na co mamy ochotę i ile osób będzie uczestniczyło w posiłku, po czym od razu poda cenę dania i czas oczekiwania, a my będziemy musieli już tylko potwierdzić zamówienie jednym słowem, bez żmudnego podawania adresu, numeru telefonu itd. (a to zasługa super udoskonalonej nawigacji w aplikacji).

 • Heyka taka aplikacja na pewno pozwoli nam urozmaić swoje menu więc nie ma szans na trzy pizze w tygodni i dwa kebaby a na pewno sprawdzi co jest dostępne w restauracjach na to aby zamówione danie było zgodne z ostatnimi zaleceniami po wizycie u lekarza no i oczywiście nie zrujnowało naszego konta czyli będzie tanio zdrowo i szybko. Smacznego życzę i polecam spacer do ulubionej knajpki gdzie zaprzyjaźniony kucharz spełni oczekiwania naszego podniebienia

 • Będzie miała umięśnioną klatę, niebieskie oczy i będzie potrafiła ugotować wszystko na co tylko mam ochotę! Może mieć na imię Marek!:D

 • Aktualne trendy wskazują, że w przyszłości wszystko będzie sprzężone z naszymi smarfonami, zapewne także zamawianie jedzenia. Technologia posunie się do przodu w tak dużym stopniu, że w telefonach zaczną być montowane laserowe rzutniki mające możliwość generowania przestrzennych obrazów w powietrzu. Tak też będzie się prezentowało menu najróżniejszych kawiarni, restauracji, fast foodów. Będzie przedstawione jako obracający się pierścień – taśmociąg a na nim ułożone poszczególne dania. W zależności od pogrupowania składników, dań będzie mogło przed nami być wyświetlone kilka pierścieni, obracając je będziemy mogli przyjrzeć się lepiej najbliższej pozycji. Dodatkowo w telefony będą wmontowywane pojemniczki ze związkami chemicznymi, umożliwi to wysyłanie przez sklepy instrukcji wytworzenia mieszanki o odpowiedniej proporcji najróżniejszych związków i wytworzenia oraz wystrzelenie przez mini spryskiwacz umieszczony w telefonie zapachu odpowiadającego danej potrawie.

 • Aplikacja będzie badać nasz poziom cukru, cholesterolu i składników odżywczych. Na podstawie wyników komputer będzie sugerował takie potrawy lub składniki, które nie tylko zaspokoją apetyt, ale również poprawią zdrowie i kondycję. Aplikacja będzie brała pod uwagę indywidualne preferencje smakowe. Będzie miała również bezpośredni wgląd do e-portfela, by dobrać lokal w odpowiedniej grupie cenowej.

 • PLAY.GOOGLE.COM

  Nazwa Aplikacji: PizzaPortal2020
  Zaktualizowano: 24 maja 2020
  Rozmiar: 20MB
  Wymaga Androida: 10.2.2 BubbleGum

  ZAINSTALUJ DODAJ DO LISTY ŻYCZEŃ

  OPIS APLIKACJI
  Zamawiaj pyszne jedzenie gdziekolwiek jesteś. Wszystkie dania świata w Twoim telefonie! Prosta obsługa, przejrzysty interface i sprawne działanie. Zamów jedzenie w kilkanaście sekund i czekaj na dostawę.

  Zobacz sam jakie to proste:
  – Wybierz na co masz ochotę.
  – Aplikacja poda Ci wszystkie dostępne potrawy z kategorii, którą wybrałeś (korzystając z GPS, ustalając Twoją pozycję i wybierając restauracje w zasięgu)
  – dodajesz rzeczy do koszyka
  – przechodzisz do sposobu płatności
  – zamawiasz i czekasz

  Największy wybór restauracji w kraju i na Świecie! Blisko 20 000 lokali w samej Polsce! Pełne bezpieczeństwo konsumenta. Całkowicie bezpłatna!

  PizzaPortal.pl – Aplikacja ze smakiem!

/* ]]> */