Postanowiłem sprawdzić co ja pisałem na samym początku swojego istnienia w ‚spisie twarzy’. Spojrzę na samego siebie gdy już jestem nico starszy.

Gdy stawiałem pierwsze kroki na facebooku miałem 18 lat i ewidentnie byłem z tych, którzy dużo bawili się przeróżnymi aplikacjami. Używałem jakiś ‚gier’ typu Tymbark na dziś czy, Piosenka na dziś, jeszcze miałem z tego ubaw ale zacząłem przeszukiwać swoją tablicę w celu znalezienia pierwszego własnoręcznego wpisu a nie jakiegoś hasełka z aplikacji. No i … znalazłem, jak mi się to udało miałem piękny ubaw z siebie, to był czas kiedy sporo jeździłem po rap koncertach i w tamtym momencie musiałem być ‚pod wpływem’ Gurala. Co takiego napisałem? Pierwsze wersy z kawałka DonGuralesko – To My.

Będę chodził jak champion. I mówił jak champion, Jak Buju Banton, będę odpierdalał Sajgon

To był czas przemian, wtedy powoli zaczynałem stawać się niepokornym, pewnym siebie facetem. Nigdy nie przeżywałem jakiegoś okresu buntu, nie uciekałem z domu – chyba, że ucieczka do babci, na rowerku i w towarzystwie psa też się liczy a miałem z 5 lat. Szczerze mówiąc zaczytałem się w tych starych tablicowych wspominkach, całkiem niegłupia rzecz (poza tym, że można tam sporo informacji zebrać), wtedy zaczęło się moje golenie głowy na ‚łyso’, prawdziwe imprezy i to właśnie w tamtym czasie nauczyłem się skutecznie podrywać kobiety.

Jednak z perspektywy czasu myślę sobie, że w parzę z tym wszystkim szła głupota, no przecież jak czytam wpis, który był kilka miesięcy po pierwszym to nie wiem o co mi chodziło, to jest też cytat z piosenki no ale …

VYJEBANÝ UJEBANÝ MASLAK POJEBANÝ moje texty sú dobré bo som dojebaný,

Większość moich wpisów to cytaty z utworów czy  z tekstów najebanych kumpli. Dobrze, że człowiek z wiekiem dorasta i mądrzeje bo jakby mi tak zostało to ten blog też by był pełen cytatów z różnorakich utworów.

A jak brzmiał Twój pierwszy wpis na facebooku?

Podziel się artykułem z innymi
  • Mój brzmiał „Today I swear I’m not doing anything :) at all”. Chyba z tymi tekstami z piosenek mieliśmy podobnie :D :P

/* ]]> */