Jeśli czytasz ten artykuł bo urzekł Cię jego tytuł to mam dla Ciebie dobrą wiadomość. W tym tekście naprawdę pojawią się rady, które pozwolą Ci skutecznie zdradzać swoją połówkę, co lepsze będziesz miał na to jej przyzwolenie, fajnie, prawda?

Ja moje dziewczyny zdradzam regularnie, zresztą odkąd pamiętam miałem kochanki, ale nigdy nie zdarzało się abym poświęcał im więcej czasu niż tej, z którą jestem aktualnie związany, tak po prostu nie wypada, a resztki ogłady wypadałoby zachować. Swoją pierwszą dziewczynę, zdradzałem z Counter-Strikiem 1.6, wszystko na komputerze, który dzisiaj jest praktycznie słabszy od mojego telefonu. Tutaj jeszcze nie miałem wyrobionego wyczucia, więc jak nie trudno się domyślić zostawiła mnie w cholerę. Dzięki przeczytaniu tego tekstu takie nieprzyjemności Cię ominą.

Kolega zasiadł.

Kolega zasiadł.

Moją aktualną kobietę zdradzam z moimi grami na Steam oraz z PS4. To jest układ na tyle dobry, że ona o tym wie i póki nie przeginam to akceptuje to. Tak więc śmiało gram w CS:GO, Wiedźmina, czy F12015 bez obaw, że dostanę liścik z magicznym tekstem „bujaj się”. Zanim się do tego dojdzie trzeba wykonać jedną bardzo ważną rzecz, pokazać kobiecie, że zajęcie lub rzecz, które nas wybitnie interesuje nie jest syfem dla dzieci, ale z drugiej strony też nie jest ważniejsze od niej. Sposobów na to jest wiele, najlepszym wydaje mi się jest pokazanie jej tego świata. Istnieje przy tym szansa, że się jej spodoba i będziecie się zdradzać, wspólnie i w tym samym czasie, to dopiero czad, nie?

F1™ 2015_20150718120728 F1™ 2015_20150718123928

Kolejna rada, jak już tak jak ja, do zdrady wybierasz gry, to zadbaj o sprzęt. Przede wszystkim szkoda czasu na komputer, który odpala się 2h, przy okazji konsola też zasługuje na ładny ekran. Jak profesjonalizm, to profesjonalizm, a nie aniołki i chmurki w tyłku. Normalnie PS4 podłączam do 50 cali, zamiennie z 19, ostatnio jednak na moim biurku pojawił się Acer S7 i śmiem twierdzić, że będę za nimi tęsknił, bo muszę go oddać. Na 50 calach, czasem ktoś chce obejrzeć jakiś syfiasty program, więc uciekam na ten czas do 19, które same z siebie są już za małe. Sprzęcik od Acera dobrze wygląda, ma idealny rozmiar, coś pomiędzy dużym a małym i posiada świetny dźwięk, przez to nadaje się do profesjonalnego, i najlepiej wspólnego zdradzania. Poza tym umówmy się, jeśli panna X zobaczy, że od spaceru z nią wolisz jakiś CRT i grę telewizyjną to ma prawo być wściekła.

galeria

Ładny ten monitor, nie?

Przez swoje dotychczasowe życie nauczyłem się jeszcze jednej rzeczy. Kobiety nie lubią rywalizować z męskim hobby, je trzeba nauczyć jego akceptacji, w przeciwnym razie może być problem, którego jedynym rozwiązaniem będzie rozstanie, a tego chcemy zazwyczaj uniknąć, prawda?

PS W inne zdradzanie się nie bawimy, nu nu bąbelki.

Wpis powstał przy współpracy z marką Acer.

Kto pisze?

Adrian Kwiatkowski

Kiedyś Łodzianin, obecnie warszawski słoik a tak naprawdę Tomaszowianin. Towarzyski ale introwertyk, zły ale dobry. Po prostu chodząca sprzeczność.

Leave a Comment

Connect with Facebook

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

12 komentarzy

/* ]]> */