Mężczyźni bywają upośledzeni, szczególnie, kiedy trzeba posprzątać łazienkę czy też wynieść śmieci. Panuję też powszechna opinia, że nie potrafimy wyrażać uczuć, nawet w Walentynki. Nie będę wypowiadał się za wszystkich, natomiast śmiało mogę napisać, że ja pod tym względem jestem wybitnie porażony umysłowo. No może wyjątkiem jest moja córka, wobec niej nie mam takich problemów, ale cała reszta. Olaboga, no nie, po prostu no nie.

Nie jestem zapewne jedynym niepotrafiącym wyrażać uczuć facetem na ziemi. Też byłem jednym z tych, którzy w podstawówce czy gimnazjum, zamiast powiedzieć dziewczynie, że mi się podoba wolałem zajebać jej kasztanem po nogach. Fuck logic, tak było, dużo się nie zmieniło. Moja A. to zapewne potwierdzi. Tak, w tym miejscu jest czas, aby jej nieco współczuć.  Chociaż może moje okazywanie uczuć nie jest najrozsądniejsze to warto napisać, że nie zawsze mężczyźni są tak durni. Niektórzy naprawdę potrafią o tym mówić i to całkiem pięknie.  Jednak na usprawiedliwienie tych mniej ogarniętych, w tym mnie, chcę napisać, że nasze uczucia wyrażamy w innych, codziennych i może mniej zauważalnych gestach. Jak to robimy? O tym dowiecie się za chwilę.

To jak tacy upośledzeni mocarze kanapy i pilota jak ja pokazują kobietom, że naprawdę im na nich zależy? Jest kilka, wydawałoby się oczywistych zwrotów świadczących o tym, że taki gagatek naprawdę jest zaangażowany w ten związek i nie jest on dla niego tylko chwilowym przystankiem. Poniżej znajdziecie szybki, prosty i przyjemny tłumacz takich zwrotów:

Zapnij pasy – Kocham Cię

Daj, wniosę zakupy – Kocham Cię

Tak, pojadę do Twojej mamy – Jesteś kobietą mojego życia

Wyniosę śmieci – Kocham Cię

Naprawię ten kran – kocham Cię, ale weź się

Lubię Twoją mamusię – wyjdziesz za mnie?

Ja też nie używam wielu przypraw – zniosę dla Ciebie wiele

No i co, teraz już wam świta żarówka pod sufitem? Ten małpiszon, który nigdy nie mówi, że Cię kocha, i że mu na Tobie zależy jednak wysyła ciche sygnały.


Podobało się? Chcesz być na bieżąco z nowymi tekstami? Dołącz do mnie.

FACEBOOK GRUPA NA FACEBOOKU INSTAGRAM
  DAJ LAJKA DOŁĄCZ ŚLEDŹ MNIE

Kto pisze?

Adrian Kwiatkowski

Kiedyś Łodzianin, obecnie warszawski słoik a tak naprawdę Tomaszowianin. Towarzyski ale introwertyk, zły ale dobry. Po prostu chodząca sprzeczność.

Leave a Comment

Connect with Facebook

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

1 komentarz

/* ]]> */