Lato dopiero się rozkręca, wakacje jeszcze w przedbiegach ale w niektórych stacjach radiowych już typuje swoje zagraniczne hity. Radio Eska stawia mniej więcej na to:

 • Right Now – Rihanny ft. David Guetta
 • Goin’ Crazy – Dizzee’a Rascala ft. R.W.
 • The Other Side – Jasona Derulo
 • Live It Up – Jennifer Lopez ft. Pitbull
 • Walks Like Rihanna – The Wanted
 • Come & Get It – Seleny Gomez
 • Fall Down – Will.i.am’a ft. Miley Cyrus

Nie chcę za bardzo cisnąć po tej rozgłośni czy jej słuchaczach bo ponoć to oni typują utwory ale wygląda to dość komicznie. Jak dla mnie to śmierdzi, nie jestem z tych którzy mówią, że komercję trzeba tępić, broń boże, niech każdy zarabia na tym co robi najlepiej albo na tym jak go wypromuje PR ale żeby takie coś serwować naszym uszom? Poza tym jest masa lepszych kawałków, które sprawdzą się w wakacje.

No dobra jestem taki mądry to rzucę kilkoma. Zacznę przede wszystkim od Bitting Elbows – Bad Motherfucker, kawałek który rozkręca się w miarę słuchania, czyli tak jak to powinno być z wakacjami, apetyt powinien rosnąć w miarę jedzenia.

[embedplusvideo height=”337″ width=”550″ editlink=”http://bit.ly/1acI9O1″ standard=”http://www.youtube.com/v/Rgox84KE7iY?fs=1″ vars=”ytid=Rgox84KE7iY&width=550&height=337&start=&stop=&rs=w&hd=0&autoplay=0&react=1&chapters=&notes=” id=”ep2235″ /]

Moją kolejną propozycją będzie kawałek RED LIPS – To co nam było …, większość z was pewnie gdzieś go już słyszało, radio, youtube, słychać go. Pchany trochę na siłę ale daje radę, może zdać egzamin w trakcie wakacyjnych romansów, jestem zdecydowanie na tak, to przecież lato i warto porwać się na fajne, łatwe proste i chwytliwe rytmy.

[embedplusvideo height=”337″ width=”550″ editlink=”http://bit.ly/1acIBvI” standard=”http://www.youtube.com/v/M-6Bj5GmUH4?fs=1″ vars=”ytid=M-6Bj5GmUH4&width=550&height=337&start=&stop=&rs=w&hd=0&autoplay=0&react=1&chapters=&notes=” id=”ep7232″ /]

Moim kolejnym typem jest kawałek z zeszłej zimy, nie załapał się na poprzednie lato ale na to jak najbardziej. Nie cierpię tej wokalistki ale Ewelina Lisowska – W stronę słońca daje radę i jest kolejną wszystkim znaną propozycją na hit lata, taneczny, żywiołowy i rwie do tańca. Tak jak kawałek Red Lips nadaje się świetnie do szybkiego romansu a jak wiadomo w wakacje takich nie brakuje.

[embedplusvideo height=”337″ width=”550″ editlink=”http://bit.ly/1acIZdm” standard=”http://www.youtube.com/v/pb-I8Uxzmgk?fs=1″ vars=”ytid=pb-I8Uxzmgk&width=550&height=337&start=&stop=&rs=w&hd=0&autoplay=0&react=1&chapters=&notes=” id=”ep2201″ /]

Wakacje to też dyskoteki więc nie może zabraknąć tego typu muzyki w moich propozycjach. Proponuję wam Dirty South, Alesso – City Of Dreams ft. Ruben Haze, dobry kawałek, moje znajome stwierdziły, że do tańca we 2 jest wręcz idealny, wierzę im. Utwór świeży także częstować się.

[embedplusvideo height=”337″ width=”550″ editlink=”http://bit.ly/1acJoNb” standard=”http://www.youtube.com/v/3C2KSaqm3so?fs=1″ vars=”ytid=3C2KSaqm3so&width=550&height=337&start=&stop=&rs=w&hd=0&autoplay=0&react=1&chapters=&notes=” id=”ep9489″ /]

No i jeszcze Enej – Symteryczno-Liryczna. Uwielbiam ich, byłem na koncercie dwa lata temu, genialnie się bawiłem jeszcze przy Radio Hello, Noc czy Copacabana. Także wiecie … Poznam Cię z miłością symetryczno-liryczną i niekoniecznie czystą =)

[embedplusvideo height=”337″ width=”550″ editlink=”http://bit.ly/1acKdFy” standard=”http://www.youtube.com/v/eTJPQ4TW4Jw?fs=1″ vars=”ytid=eTJPQ4TW4Jw&width=550&height=337&start=&stop=&rs=w&hd=0&autoplay=0&react=1&chapters=&notes=” id=”ep4889″ /]

Największe nadzieję zostawiam w chłopakach z Enej. Ich kawałki są taneczne, wpadają do ucha, aż chcę się przy nich żyć i odpieprzać a przecież o szaleństwo chodzi w wakacjach.

A Twoje typy na wakacyjne hity to?

Kto pisze?

Adrian Kwiatkowski

Kiedyś Łodzianin, obecnie warszawski słoik a tak naprawdę Tomaszowianin. Towarzyski ale introwertyk, zły ale dobry. Po prostu chodząca sprzeczność.

Leave a Comment

Connect with Facebook

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

7 komentarzy

 • Symetryczno-Liryczna była w maju na juwenaliowej plaży na miasteczku studenckim AGH. Śmiało mogę powiedzieć że daje radę :)

 • W samochodzie mam ustawioną RMF-kę i zauważyłem, że co jakiś czas pojawia się ten sam schemat granych piosenek. Czasami się już rzygać chce. Najlepiej jest późno w nocy gdy lecą, stare, polskie, rockowe piosenki!

 • Dirty South, Alesso – City Of Dreams ft. Ruben Haze – lubię takie kawałki ;) .Zresztą Chyba wszystkie utwory Alesso. Mój typ na lato: Henrik B, Niklas Gustavsson, Peter Johansson – Echoes. Nawet nie wiem czy ta muzyczka jest popularna czy nie bo dawno nie słuchałam radia ;)W każdym razie powinna! ;D

 • Ciesze sie ze znalazlem twoja strone, teraz jestem tu stalym gosciem, tylko troche ciezko bylo ja znalezc w wyszukiwarce na podana fraze, trzeba ja lepiej wypozycjonowac. Podlacz sobie ja do systemu wymiany linkow i masz pozycjonowanie za darmo, ruch powinienen ci wzrosnac kilkakrotnie jak wbijesz sie na pierwsza strone googla.
  Wpisz sobie w google – seo stronka z seo poradami – tu jest wszystko opisane, napewno ci sie przyda
  pozdro

/* ]]> */