No właśnie czy są jakieś sposoby na znalezienie wg. nas dobrej muzyki na youtube? Coś innego, coś czego nigdy w życiu nie słyszeliśmy o czym nie mieliśmy zielonego pojęcia.

Od razu odpowiadam twierdząco, są takie sposoby. Ja znam na pewno jeden dobry i sprawdzający się w 75% w wynikach na pierwszej stronie, jeśli ktoś ma chęci i dochodzi do 5 strony wyszukiwania to w 100% znajdzie coś dobrego. Wiadomo, muzyka rzecz ważna a byle gówna słuchać nie można, dlatego raczej omijam muzyczne stacje telewizyjne i radio. Tam puszczana jest muzyka niskich lotów, niestety w obecnych czasach robi się ogromna paćka w tej sferze rozrywki i serwuje się nam gówno, patrz niżej.

Beyonce vs Queen

Beyonce vs Queen // źródło: prefixmag.com

Trochę bolą takie realia ale cóż poradzić, starajmy się zwalczać ten syf, zacznijmy od poprawy własnej biblioteki muzycznej.

Wracając do tytułu to sposobem, który ja preferuje na odnalezienie dobrej muzyki na ‚jutjubie’ to wpisanie frazy dotyczącej mojego aktualnego stanu, np jak w piątek się nakurwiłem jak szmata ale byłem w stanie klikać w klawisze wpisałem sobie „fuck u i’m drunk” no i znalazłem genialny irlandzki kawałek.

[embedplusvideo height=”440″ width=”550″ standard=”http://www.youtube.com/v/R9sTbsX2Fas?fs=1″ vars=”ytid=R9sTbsX2Fas&width=550&height=440&start=&stop=&rs=w&hd=0&autoplay=0&react=1&chapters=&notes=” id=”ep7025″ /]

Czy nie jest on genialny? Szukajmy dalej, dzisiaj rano usłyszałem gdzieś słowo „yumi” no to wpisuje w wyszukiwarkę youtube i mam ten całkiem niezły kawałek:

[embedplusvideo height=”440″ width=”550″ standard=”http://www.youtube.com/v/WBb1K4J5QS0?fs=1″ vars=”ytid=WBb1K4J5QS0&width=550&height=440&start=&stop=&rs=w&hd=0&autoplay=0&react=1&chapters=&notes=” id=”ep3611″ /]

W ten sposób naprawdę da się znaleźć perełki, których można słuchać dość długo.

Dobrym sposobem jest też wpisanie fraz „reggae version”, „cover” itd. Nadając wyszukiwaniu atrybuty wyświetlania najnowszych plików. Oczywiście wszystko w zależności od gustu, równie dobrze można znaleźć dobre drumy czy dubstepy, przykładem niech będzie fraza „nirvana dubstep” – tak wiem dla większości z was może być to wręcz zbrodnia ale nie dla mnie.

[embedplusvideo height=”337″ width=”550″ standard=”http://www.youtube.com/v/nzH111eXeXk?fs=1″ vars=”ytid=nzH111eXeXk&width=550&height=337&start=&stop=&rs=w&hd=0&autoplay=0&react=1&chapters=&notes=” id=”ep7278″ /]

Tak więc szukajmy dobrej muzyki i dzielmy się nią!

Kto pisze?

Adrian Kwiatkowski

Mieszkam w Łodzi i jestem łysy z wyboru. Na blogu chcę Ci pokazać, że nic nie jest czarne lub białe, chociaż wciąż pozostaje jakieś.

2 komentarze

Leave a Comment

Connect with Facebook

/* ]]> */