Wszyscy teraz trenują, a to bieganie, a to pływanie, a to rower, a to granie na nerwach, chociaż to ostatnie wychodzi zazwyczaj nieświadomie.

Sęk w tym, że treningiem jest teraz nazywane wszystko, bieg raz na dwa tygodnie, rower dookoła komina oraz śpiewanie do PoloTV. Dlatego jako blongier, czuję potrzebę i jednocześnie obowiązek o czymś Cię poinformować.

Bieg raz na dwa tygodnie po browar, 1km rowerem raz w tygodniu – to żaden kurwa trening, tylko Twoje chwilowe odchyły.

Nie, nie ma żadnego ‘ale’, to, że zdarzy Ci się przypadkiem dupę ruszyć nie znaczy, że coś trenujesz. Eeee, nawet nie próbuj dyskutować, koniec, amen.

Kto pisze?

Adrian Kwiatkowski

Mieszkam w Łodzi i jestem łysy z wyboru. Na blogu chcę Ci pokazać, że nic nie jest czarne lub białe, chociaż wciąż pozostaje jakieś.

4 komentarze

  • Dobrze powiedziane ;) To, że ktoś się ruszy raz na jakiś czas nie oznacza, że od razu trenuje. Lepiej chyba jednak, że nawet mówi, ze trenuje i to go motywuje, by się ruszać częściej, niż jakby zaległ na kanapie przekonany, że nie warto robić cokolwiek!

  • Oczywiście to, co napisałeś jest bezsprzeczną prawdą, bez dwóch zdań. Natomiast uważam, że każdy niech sobie robi, co chce :D. Jeśli ktoś uważa, że aktywność fizyczna raz na przysłowiowy ruski rok, to trening, niech sobie tak uważa. To jego problem :D. Niech tylko nie męczy na fejsiku, że właśnie przejechał 500 metrów rowerem… :/

Leave a Comment

Connect with Facebook

/* ]]> */