Na Woodstock jeżdzę w myślach od dobrych 4 lat ale zawsze jakieś tłumaczenie, sprawiało że na tym się kończyło.

Postanowiłem, że w tym roku jadę, żeby skały srały i stękały, żeby drzewa chodziły i paliły będę. Pojadę, rozbije namiot, będę bawił się tak jak inni, mam zamiar przeżyć jedną z chwil, która będzie mogła startować o miano przygody życia, będzie to pewna nowa historia, której możesz być częścią.

Jak TY możesz stać się częścią Woodstockowej historii na powiedzialem.pl?

Sprawa jest bardzo prosta, skoro ja tam będę i Ty tam będziesz to warto byłoby się spotkać, pogadać, poznać się, no bo dlaczego nie mielibyście mnie zobaczyć na żywo? Oczywiście piwo też wchodzi w grę, nie będziemy przecież o suchych pyskach siedzieć. Może wymyślimy coś ciekawego, jakąś akcję, którą uwiecznimy i opiszę ją na blogu?

Jeśli ktoś z was będzie miał ochotę to na facebooku macie wydarzenie, o tutaj. Możecie się do niego zapisać. Drugim krokiem jest napisanie do mnie maila (kontakt@powiedzialem.pl) zatytułowanego Woodstock. W jego treści powinny znaleźć się Twoje imię i nazwisko, numer telefonu – musimy mieć kontakt, zdjęcie też mile widziane żebym wiedział kogo wypatrywać a jak nie to Ty wypatruj mnie.

Na facebooku byli chętni, kalkuluje, że może wyjść różnie, zobaczymy. Jakby jednak się nie stało to na blogu pojawi się relacja z festiwalu, dlatego przez tydzień czasu z wpisami może być ciężko, chyba że będę je pisał prosto z festiwalu na telefonie w formie krótkich notek i zdjęć.

 

Kto pisze?

Adrian Kwiatkowski

Kiedyś Łodzianin, obecnie warszawski słoik a tak naprawdę Tomaszowianin. Towarzyski ale introwertyk, zły ale dobry. Po prostu chodząca sprzeczność.

Leave a Comment

Connect with Facebook

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

/* ]]> */