Wczoraj było o kobietach, które osobiście radziłbym unikać w łóżku, szkoda na nie czasu. Dzisiaj jako facet postaram się napisać o tym jakich mężczyzn powinny unikać kobiety aby nie odechciało się im seksu do końca życia.

1. Romantyk

Facet ewidentnie żyje nie w swojej epoce, chociaż jest miły, uprzejmy, często przystojny brakuje mu tego czegoś, pazura. Jedyne co jest w stanie zrobić to zapalić świecę, puścić nastrojową muzykę i uprawiać coś na wzór namiętnego seksu, nie poczujesz do niego chemii, nie weźmie Cię chociaż czasem na ostro, jak prawdziwy dominujący samiec. Nudy…

2. Fleja

Do sandałów zakłada skarpety, nie dba o swój wizerunek. Często nie ma zielonego pojęcia jak zachować się w towarzystwie kobiet, czasem przypomina jaskiniowca.

3. Doświadczony

Facet, który na każdym kroku powtarza ile to w życiu przeszedł i nic go nie zaskoczy. Dlatego on żadnej nie chcę, każdą z was zna i wie, że nie podołacie. Nudziarz.

4. Brudas.

Gość, który w jednych skarpetach potrafi zapierdalać przez tydzień czasu. Śmierdzi tym czym go ktoś poleje, na ubraniach nosi ślady soli. Na pewno tego chcesz?

5. Alfa i omega

Na każdy temat ma zdanie, nie ważne, że nie ma o czymś pojęcia, zapytasz go o fizykę kwantową on i tak Ci coś o niej opowie. Wie wszystko, tylko nie to, że wszystkich wkurwia.

6. Maminsynek

Mama robi wszystko najlepsze (aż strach pomyśleć co mu robiła …), przed wyjściem z Tobą zapyta się mamy czy ta nie ma nic przeciwko, koleś ewidentnie nie ma własnego zdania.

7. Tępy dres

Jest ortalionowym księciem, książki widział tylko w kiosku gdy szedł po fajki. Jest skończonym kretynem, który wie tylko jak nazywa się jego ulubiony klub i zna aktualny cennik alkoholi (tanich kwasów) oraz papierosów.

8. Gwiazdor/Biznesmen

Włoski zawsze na żel, morda gładka jak pupcia niemowlęcia ew. ma wygolony jakiś „seksowny” wzorek. Popierdala w jakiś dziwnych ciuszkach, jeśli uda mu się kupić na bazarze podróbkę Diora z wiarygodnie wyglądającą metką chętnie ją eksponuje. Ciągle z telefonem, jeśli coś od niego chcesz słyszysz „czekaj muszę sprawdzić czy będę wolny”.

9. Picka

Facet nie wie czego chcę, nawet w seksie będzie pytał czy tak a może inaczej.  Łagodny jak baranek, bez wyrazu. Jak będziesz mu kazała stać przed drzwiami fryzjera to stanie i poczeka, nawet w najbardziej srogą zimę.

Kto pisze?

Adrian Kwiatkowski

Kiedyś Łodzianin, obecnie warszawski słoik a tak naprawdę Tomaszowianin. Towarzyski ale introwertyk, zły ale dobry. Po prostu chodząca sprzeczność.

Leave a Comment

Connect with Facebook

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

13 komentarzy

  • Trochę pieprzysz, bo skoro tak – to jaki facet jest idealny? Tfu – ideałów nie ma… Zatem jaki jest typ faceta, któremu można dawać dupy?

    • ideałów nie ma, czy to facet czy to baba, jeden chuj. Ale chodzą po tym świecie jeszcze mężczyźni wiedzący czego chcą, niepodatni na wpływy mamusi, wiedzący do czego służy mydło i zdający sobie sprawę z tego, że róża nie jest szczytem marzeń kobiety.

  • Szczypta Pieprzu, a ja dodałbym dyskotekowe dupodajki, którym stawiasz drinka, pokazujesz kluczyki od wypożyczonego mercedesa – wtedy jesteś 'taki cudowny' :)

  • Ja osobiście uważam, że ten artykuł, jak i poprzedni o kobietach nadaje się do śmietnika. Wszystko tutaj jest opisane jak w książce o stereotypach. Ponieważ mało kiedy zdarza się, że ktoś się wpisuje idealnie do tych punktów, a tym bardziej że każda kobieta lubi innego mężczyznę, tak samo jak mezczyzna kobietę. Jedne kobiety lubią spokojnych mężczyzn, a inne lubią samców alfa. Gdzie od razu widnieje rada, „żeby takiemu nie dawać dupy”, bo jest spokojny i porządnie Cię nie weźmie, a jak kobieta takiego lubi i odnosi się to do każdego innego punktu z małymi wyjątkami, po drugie odnoszę wrażenie że jedyny aspekt relacji między mężczyzną, a kobietą to dawanie dupy i seks. No chyba, że to jedyny cel autora w życiu. Zaś co mnie odrzuca od tego artykułu, to wulgarność na poziomie gimnazjum „temu nie dawaj dupy”, co to ma być? Ludzie coraz bardziej są podobni do zwierząt, a może i gorsi, zero jakiegoś szacunku zarówno u mężczyzn jak i u kobiet. Następnym razem ubierz to w ładniejsze słowa, a nie wylewaj frustrację, a po drugie nie generalizuj aż tak. Pozdrowienia autorze…

    • A gowno prawda. Masz prawo tak sądzić aczkolwiek siebie nie zgadzam. Tekst jest napisany Jego stylem, wulgaryzmy, a gdzie ich nie spotkasz? To jest blog, język potoczny. 'Nie dawaj dupy', słowa bardzo często używane przez samą płeć piękna, sam autor ma taki sposób wyrażania, gratuluje, że potrafi i nie chowa się za tym 'co można, co się powinno' . Co do seksu, każda kobieta lubi gdy jest on rozbudowany. Bez nudy. Gdy mezczyzna potrafi złapać za włosy i szarpnąć, aczkolwiek nie mówię, że miałoby to być na porządku dziennym, a jako urozmaicenie.

  • Zgadza się. Ciekawy z tego bloga jest temat o zwykłych spojrzeniach na ulicy na osobę przeciwnej płci. Patrzysz się na jakąś zdrową pannę = jesteś zboczeńcem albo desperatrem. A Panna ma ochotę Cię zabić. No chyba, że wpadniesz jej mocno w gust… ale co tam i tak się odwróci na pięcie bo przecież się wstydzi albo myśli 'co z tego, że zagadam jak nic z tego nie będzie'. ; )

/* ]]> */