Dzisiejszy tekst będzie o mitach i faktach dotyczących mężczyzn, czy ciągle myślimy o seksie? Boimy się inteligentnych kobiet? Zwracamy uwagę najpierw na wygląd? To i więcej przeczytacie dalej.

Mężczyzna to dość prosty mechanizm, jeśli mówi że mu się coś podoba to tak jest, jeśli mówi tak to myśli tak a gdy mówi nie to o dziwo również to ma na myśli. Jak wiadomo w przypadku kobiet bywa różnie ale zostawmy je, ten tekst nie jest o nich ale dla nich.

1. Facet ciągle myśli o seksie

I tak i nie, ciężko jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, jednak należy powiedzieć że na pewno sobie nie żałujemy, wszędzie cycki, telewizja, gazety, internet i jak tu nie myśleć o seksie?

2. Boimy się inteligentnych kobiet?

Nie, unikamy tylko tych, które myślą, że są inteligentne. Zazwyczaj to głupie, zarozumiałe dzidy.

3. Tylko wygląd a gdzie wnętrze?

Oczywiście jesteśmy wzrokowcami, najpierw oglądamy potencjalny obiekt pożądania. To takie normalne i nigdy nie rozumiem tych chorych protestów, że pomijamy wnętrze kobiety. No wybaczcie ale jak mi się nie będziesz podobać to na mieście się z Tobą nie będę miał ochoty pokazywać, wtedy nawet cudowny charakter może Cię nie uratować.

4. Facet to duże dziecko

Każdy facet ma cechy dziecka, jakiegoś hopla z dzieciństwa, chociażby na punkcie gadżetów. Jednak żaden szanujący się samiec nie jest dzieckiem z zarostem na twarzy. Poza tym gdyby nie te pozostałości z dziecka bylibyśmy nudni, my nie mamy piersi, które wszystko zmieniają.

5. Nie interesuje nas nasz własny wygląd

Wyjdź na ulicę, rozejrzyj się. Naprawdę uważasz, że większość z nas ma w dupie to jak wygląda?

6. Mniej dbamy o siebie

Nie chodzi o mycie, bo zakładam że każdy szanujący się człowiek, który ma dostęp do wody bierze kąpiele. Jednak zdecydowanie mniej pielęgnujemy swoje ciała niż kobiety, nie używamy zazwyczaj kremów nawilżających, wizyta w łazience w porywach trwa 15 minut i to tylko wtedy gdy mamy zaparcie.

7. Bzykalibyśmy wszystkie

Fałsz jakich mało, oglądamy się co prawda za atrakcyjnymi kobietami ale nie bzykalibyśmy wszystkiego co ma nogi i nie spieprza na drzewo. Lubimy sex ale żaden szanujący się facet nie znalazł fiuta na śmietniku by  wsadzać go w byle jaką dziurę.

8. Facet nie ma kompleksów

Mamy kompleksy i to nie mało, pisałem o nich tutaj.

9. Nie potrafimy słuchać

Potrafimy ale nasz limit często wyczerpuje się po 5 minutach Twojego monologu. Poza tym kobiety często nie potrafią mówić, oczekują domyślania się o czym nie raz pisałem, mówcie nam wprost, krótko, konkretnie a nagle okaże się, że słuchamy i to całkiem nieźle.

10. Nie potrzebujemy rozmawiać

Ja zazwyczaj ze wszystkim staram radzić sobie solo, moi znajomi to potwierdzą, nie mam zwyczaju dzielić się swoimi problemami. Jednak ja to nie cała rasa mężczyzn, nie lubimy gadać o swoich porażkach czy problemach ale to nie znaczy, że nie potrzebujemy. Zdarza się nam robić to w męskim gronie a jeśli oczekujesz, że Twój facet zechce pogadać o tym z Tobą to nie zmuszaj go. Będzie chciał to pogada, w innym wypadku zostaw go w spokoju.

Jak widać facet nie jest chodzącą maszyną do bzykania, bywa jednak supermanem ale trzeba pamiętać, że każdy superbohater miał u swego boku drobną kobietę, która dodawała mu otuchy w chwilach słabości. Mamy swoje upodobania, kaprysy ale zazwyczaj jesteśmy dobrzy, a to że czasem widzimy siebie lepiej niż faktycznie jest w rzeczywistości nic nie znaczy, rzecz ludzka pompować swoje ego.

Kto pisze?

Adrian Kwiatkowski

Mieszkam w Łodzi i jestem łysy z wyboru. Na blogu chcę Ci pokazać, że nic nie jest czarne lub białe, chociaż wciąż pozostaje jakieś.

2 komentarze

Leave a Comment

Connect with Facebook

/* ]]> */