Na temat poniższego artykułu wpadłem podczas golenia. Zaskakujące jest to, że najprostsze i najzwyklejsze czynności bywają tak bardzo pomocne przy pisaniu bloga. Dzisiaj zajmiemy się najbardziej irytującymi rzeczami, które mogą spotkać człowieka na każdym kroku. Co lepsze, od razu spróbuję im zaradzić. Nie będę przecież jak ta blondynka z kawałów sam sobie życia utrudniał, a i Ty na tym skorzystasz. 

Jasne jest to, że każdego irytują inne rzeczy, jeden będzie antymuzyczny i szlag go będzie trafiać gdy sąsiad z bloku obok puści disco-polo, a drugi będzie rasistą i żyła mu pęknie jak tylko dostrzeże budkę z kebabem, oczywiscie sosy mieszane, nie będzie przecież osiedlał wygnańców. Skoro nas wszystkich do szału doprowadzają różne rzeczy to śmiało poprzez komentarze mozecie uzupełniać ten ranking. Zawsze to jakiś dodatkowy punkt do lansu, albo i nie. 


To co nas doprowadza do szału?


Kiedy gwałci Cię mucha
Słowo gwałt idealnie odzwierciedla to co potrafią zrobić te demony, to właśnie ta odmiana latającego świństwa wkurwiała mnie podczas golenia. To było tak upierdliwe, że gdybym był nieco mniej cywilizowanym łysym to cisnąłbym maszynką w lustro, a muchę spróbowałbym zabić pralką. Pewnie i tak by się nie udało, a ten mały pomiot szatana nadal by bzyczał i śmiał mi się w twarz. 


Akuku? Gdzie taśma ma swój początek
Ta chwila gdy potrzebujesz szybko skleić coś taśmą klejącą i gówno. Od 4 minut szukasz miejsca, w którym znajdziesz początek tego ustrojstwa. W tej kwestii zawsze zazdroszczę kobietą, ich paznokcie wyłapują to zdecydowanie szybciej. Potem facet wychodzi na sierotę, ale co zrobisz? Nic nie zrobisz.


USB
Ile razy zdarzało się wam wkładać coś do portu USB, dajmy na to w laptopie i nic? W lewo,  w prawo, do góry, do dołu, odwracanie o 180stopni, no kompletnie nic nie daje rady. Nie wchodzi, potem przychodzi jakaś siedmiolatka i robi to za pierwszym razem. GOD WHY?


Już za chwilę do domu…
Nadchodzi ten moment, za chwilę wyjazd do domu, już widzisz się z książką i winem w dłoni a tu chuj. Przychodzi szef, mail, cokolwiek, trzeba zostać w pracy jeszcze trochę. Większość się zgodzi i zostanie, wszyscy w myślach powiedzą "kurwa mać". 


Złap je wszystkie!
Gdy wyjdziesz ze znajomymi na chwilę złapać kilka pokemonów, każdy złapie Charizarda czy innego Evee z CP 500 a Ty widzisz tylko "GPS SIGNAL NOT FOUND". 


Gdy kupisz chipsy…
… a masa hien wyleci zza rogu by poczęstować się tylko tą jedną. Gdy Ci los sprzyja to stracisz tylko pół paczki. Nie licz na to.


Tego się nie da opisać
To trzeba pokazać: 

No nie zrobisz wtedy już nic. Pozostaje sam płacz.

No nie zrobisz wtedy już nic. Pozostaje sam płacz.


Gdy idziesz…
… do McDonald'sa na 2ForU a tam nadal oferta śniadaniowa. 


Gdy wchodzisz na bloga Twojego ulubionego blogera
A tam nadal pusto. Sorry, już nie będę takim kutasiarzem i nie będę was doprowadzał do szału. 


Wracasz do domu pełen nadzieji…
… a ona uświadamia Cię, że ma okres. Cały misterny plan, zresztą nie trzeba tłumaczyć. 


Wracasz do domu pełna nadzieji…
… a on gra w najnowszego Dooma i krzyczy do telewizora "leż Ty kurwo!".


Stało się coś?
Gdyby się stało, albo chciałbym o tym pogadać to bym po prostu zaczął opowiadać o tym. Pytanie się co 3 minuty czy coś się stało wcale nie działa kojąco na nerwy.


W okolicach wiosny
Wiosną w ludziach budzi się potrzeba biegania, ja to nawet szanuję, ale gdy dwa dni później nagle postanawiają zostać Twoim motywatorem na Fejsbuniu to już przeginka. W dupie mam to, że biegasz, fajnie, że Ci fajnie, raduję się, ale odpierdol się ode mnie i daj mi żreć tego steka. Nie, nie zostane również vege. 


Gruba HELA
Nie mam nic do ludzi otyłych, szczupłych bądź pojebanych, nawet wegtarian szanuję. Nie mam nic póki wiedzą gdzie są granice, a granica kończy się gdy taka locha Hela w rozmiarze 55 wciska się w strój kąpielowy rozmiar 44 i leci w nim na plaże. Rozumiecie, tutaj zaczyna się już niezrozumienie i wstręt. 


EMU
Nie, nie te ptaki, tylko damskie obuwie. Boże, jakie ono jest aseksualne, szczególnie jak ktośma platfusa, co podeszwa tego buta doskonale uwydatnia. 


Z grubsza to są te podstawowe rzeczy, które wkurwiają każdego przeciętnego człowieka. Zakładam, że przynajmniej 33% opisanych powyżej rzeczy doprowadza się do szału lub niesmaku. Jeśli masz coś do dodania to śmiało, w komentarzach miejsca nie zabraknie. 

snapchat: szczwanydzony

snapchat: szczwanydzony

Kto pisze?

Adrian Kwiatkowski

Mieszkam w Łodzi i jestem łysy z wyboru. Na blogu chcę Ci pokazać, że nic nie jest czarne lub białe, chociaż wciąż pozostaje jakieś.

2 komentarze

Leave a Comment

Connect with Facebook

/* ]]> */