Już za 10 dni zaczyna się jubileuszowy XX Przystanek Woodstock. Cieszy mnie to niezmiernie bo czekałem cały rok by wrócić do tego miejsca (tam się nie jeździ, tam się wraca). Co więcej każdy kto z was ma zamiar się tam wybrać będzie miał okazje wziąć udział w moich warsztatach oraz zbić piątkę i napić się gdzieś wspólnie piwa.

Jeśli kurier nie nawali (a od piątku coś nie może do mnie dotrzeć) to podczas tegorocznego festiwalu będę usiłował stworzyć pamiątkowy klip, na pewno będę miał kamerę ze sobą podczas naszego spotkania (o nim w dalszej części artykułu) oraz pokazywania terenu festiwalu moim znajomych, którzy w tym roku debiutują.

Swoją drogą na festiwal zabieram się prawdopodobnie (tak na 99,99%, jeśli nic głupiego się nie wydarzy na dniach) wraz z jedną z czytelniczek bloga. Szukałem dojazdu, zaoferowała taki z Łodzi, udało się dogadać i pierwsza nowa znajomość nawiąże się już przed festiwalem. Swoją drogą to morze nowo poznanych twarzy jest genialne podczas festiwalu, nie wiem czy nie lepsze od samych koncertów. Dlatego jeśli ktoś z was się waha to nie powinien tego robić, pakujcie się i jedźcie na festiwal.

Dobra jednak czas na jakieś uporządkowanie sytuacji, dlatego poniżej pojawi się lista, która pozwoli się WAM ze mną znaleźć podczas tegorocznego festiwalu.

1. Warsztaty blogowe
W czwartek o godzinie 11 w Namiocie Kręcioła TV i Dobrej Strony Internetu (wioska ASP) poprowadzę godzinne warsztaty blogowe. Będzie można dowiedzieć się jak rozpocząć swoją przygodę z blogiem, powiem też o docieraniu do szerszego grona odbiorców, czy budowaniu swojego wizerunku/kreacji w sieci. Oczywiście to nie wszystko.

http://woodstockfestival.pl/pl/przystanek_woodstock/ktozagra/harmonogram – Pełen harmonogram festiwalu, można sobie zrobić swój (oczywiście uwzględniając moje warsztaty :D) i druknąć.

2. Spotkanie
Pierwsze ‘luźne’ spotkanie ze mną, prawdopodobnie jakaś wycieczka po piwo/soczek, znalezienie miejsca do posiedzenia i po prostu poznanie się odbędzie się po moich warsztatach.

Generalnie podczas tego spotkania ustalimy czy mamy ochotę na więcej, może jakiś wspólny koncert?

3. Kontakt
Na festiwalu będzie można się ze mną kontaktować na kilka sposobów:

  • Facebook: fanpage bloga oraz mój prywatny profil – myślę, że rano będę odpalał telefon żeby sprawdzić co jest grane, także wiadomości musicie zostawiać max do 9.
  • Snapchat: szczwanydzony – będę odpalał pewnie 2x dziennie, więc i tam info można zostawić
  • Telefon: na potrzeby festiwalu i ewentualnych spotkań prawdopodobnie zaopatrzę się w jakiś fejkowy numer telefonu, na który będzie można słać esy, względnie dzwonić gdy telefon będzie online. Numer podam w ten weekend.

Wstępnie to tyle, o ewentualnych zmianach (punkt pierwszy i drugi na pewno się nie zmienią) będę was informował na bieżąco. Warto również dołączyć do wydarzenia, które stworzyłem na facebooku, pozwoli mi to ocenić ile osób planuje się ze mną spotkać. Klikając w poniższy obrazek przeniesiesz się do wspomnianego wydarzenia na fejsie.

wood

Kto pisze?

Adrian Kwiatkowski

Kiedyś Łodzianin, obecnie warszawski słoik a tak naprawdę Tomaszowianin. Towarzyski ale introwertyk, zły ale dobry. Po prostu chodząca sprzeczność.

Leave a Comment

Connect with Facebook

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

15 komentarzy

/* ]]> */