Ostatnio ciągle pada deszcz, pogoda w zasadzie jest bardziej jesienna niż wiosenna ale co poradzić. Robić trzeba swoje bez względu na panującą aurę. W tym roku postanowiłem zmienić coś w moim bieganiu i potrzebuje waszych pomysłów.

Nie chodzi tutaj o zmianę rozgrzewki, nie chcę propozycji pięciu pajacyków a potem ćwiczeń rozciągających. Dokładnie wiem co i jak robić, nie jestem w tym od wczoraj. Jednak zawsze do tej pory biegałem bez muzyki, teoretycznie dobrze bo motywowałem sam siebie ale dzisiaj uznałem, że chciałbym to zmienić. Przydałoby się wdrożyć w trening odrobinie nut, nie tylko bieganie ale i dłuższe leśne wycieczki rowerowe mogłyby być po prostu ciekawsze.

Jest problem, mianowicie chodzi o słuchawki. Nie mam nic co się do tego nadaje, zwykłe i douszne wypadają przy intensywnym bieganiu co doprowadza mnie do szewskiej pasji. Szlag mnie trafia i milimetrowe włosy na bani stają mi dęba ze złości za każdym razem gdy mi się to przydarzy. Dlatego postanowiłem się za czymś rozejrzeć, problem tkwi w tym, że w zasadzie nie mam o tym pojęcia. Ostatnie słuchawki kupione słuchawki to te do komputera – SteelSeries 3h – które zresztą też są na wykończeniu po kilku latach intensywnego użytkowania. Wiem, że wśród was są osoby uprawiające sport, może ktoś jest w stanie polecić mi jakieś słuchawki dla aktywnych fizycznie? Coś co nie będzie kosztować za dużo, będzie po prostu grało i nie spadało. Wypadałoby też żeby dało radę w deszcz. Zazwyczaj słucham muzyki ze starej mp3 ale jeśli znacie jakieś sprawdzone wodoszczelne opaski na ramie, żeby wmontować tam telefon i z niego zapuszczać dźwięki to też możecie mi podrzucić. Chętnie sprawdzę i takie rozwiązanie.

Reasumując, szukam w miarę tanich, wytrzymałych i wygodnych słuchawek dla ludzi aktywnych fizycznie, takich które nie wypadną mi z uszu gdy przeskoczę trzy kamienie. Do tego ewentualnie jakieś mocowanie na telefon, obowiązkowo wodoodporne.

Kto pisze?

Adrian Kwiatkowski

Kiedyś Łodzianin, obecnie warszawski słoik a tak naprawdę Tomaszowianin. Towarzyski ale introwertyk, zły ale dobry. Po prostu chodząca sprzeczność.

Leave a Comment

Connect with Facebook

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

24 komentarze

/* ]]> */