Horoskop rzecz ważna, to każdy wie. Nikt nie oprze się wersowi hokus pokus, czary mary, zatańcz walca, kup browary. Dlatego, tylko dla Was, postanowiłem pokusić się o moją astrologiczną wróżbę dla każdego. Dzięki temu już teraz będziesz wiedzieć co robić w drugiej połowie kwietnia.

Układ planet, gwiazd i żuli pod monopolowym jest sprzyjający, dostrzegam wolną przestrzeń. Nie da się ukryć, że po zamieszaniu, którego doświadczamy od kilku tygodni widać wreszcie prognozę astrologiczną, która jest niebywale precyzyjna. Oczywiście, aby tak się zadziało potrzebny jest również mój geniusz, oto wiec jestem.

HOROSKOP 6NA9

BARAN

Najbliższe tygodnie to doskonały czas na nawiązywanie nowych kontaktów – wirtualnych. Nie są to sprawy niecierpiące zwłoki, inaczej jest z nowym sezonem „Domu z Papieru”. Kilka odcinków serialu to trudne zadanie, dlatego miej pod ręką coś do picia i przekąski. Nawiguj z domu, idzie wiosna, ludzie w komunikacji pachną starą skarpetą, a na trawniku wciąż pojawiają się nowe przebijpsiekupska.

BYK

Na horyzoncie widać gorące uczucie… na Tinderze. To chwila, w której warto zweryfikować fajność tych wszystkich opowieści na temat wirtualnych podbojów. Kolejnym krokiem będzie randka przez Skype lub Messengera. Jeśli on lub ona nie lubi Mercedesów, odpuść. Jest nowy sezon czegokolwiek na Netflixie.

BLIŹNIĘTA

Druga połowa kwietnia to świetny czas na udoskonalanie swoich umiejętności. Ponglish z DuoLingo będzie szedł jak po maśle, lekcje tańca na Tik Toku wejdą Ci jak nigdy wcześniej. Najlepsze warunki na samorealizacje znajdziesz w zaciszu swojego domu. Nie spieprz tego.

RAK

Przed Tobą doskonały czas! Niech świadczy o tym fakt, że czytasz ten horoskop. Nawet jeśli w pracy masz nieco gorszy okres, to wykorzystaj wolne chwile na odpoczynek i regeneracje w domu. Dowiesz się, że jedynym źródłem Twojego szczęścia jesteś Ty, no i ewentualnie masturbacja.

LEW

Lwy w drugiej połowie kwietnia mogą wykazać się przywództwem prowadząc do wygranej swój zespół w League of Legends lub CS:GO. Jednak by móc to osiągnąć musisz dużo trenować. Zaopatrz się w niezbędne środki do przeżycia i trenuj w domu! Pamiętaj, że sprawne palce mogą przydać się potem w innych dziedzinach życia. To czas eksperymentów!

PANNA

Nie da się ukryć, że dużo zwiedzisz… przez Internet! Otwarte wirtualne muzea, szlaki w Google Maps, to coś dla Ciebie. Kilometry krajobrazów bez kropli potu, bez tych wszystkich turystów. Czujesz to? Tak, to zapach zwycięstwa unoszący się w Twoim pokoju.

WAGA

Wagi poczują nowe powołanie do kuchni domowej. Będą piec chleby, ciasta, gotować obiad i udoskonalać chińskie dania w 3 minuty. Ich idolem stanie się Gordon Ramsey i Berlinki. Kto wie, może to początek drogi nowego kuchennego influencera?

SKORPION

Kwiecień to dobry czas, by dostać to czego chcesz. Trenuj siłę perswazji udowadniając madkom na Facebooku, że źle zajmują się swoimi bąbelkami. Właściwy dobór argumentów, manipulejszyn i podpimpowane profilowe mogą sprawić cuda! Nie zmarnuj tego potencjału, ten trening sprawi, że za kilka lat kariera polityka będzie Twoja.

STRZELEC

Poczujesz pociąg do muzyki, zaczniesz bezbłędnie grać na nerwach swoim domownikom. Opanujesz to do takiej perfekcji, że zaczniesz prowadzić webinary na ten temat. Wiadomo, potem tylko prosta droga do bogactwa, splendoru i sławy. Wszystko prosto sprzed Twojego komputera.

KOZIOROŻEC

Przed Tobą czas nowych doświadczeń. Wreszcie masz czas przeklikać wszystkie kategorie na PORNHUBIE. To zadanie wymaga organizacji i czasu w domu. Nie lękaj się, może być ciężko, ale potem zaowocuje to sukcesem w życiu osobistym.

WODNIK

On odkryje nowe zastosowania mydła w płynie, ona innym wzrokiem będzie spoglądać na ogórki. Grunt, aby osoby spod znaku wodnika były pewne i szczere wobec siebie. Bolesna prawda przyjęta w zaciszach domu jest wciąż lepsza, niż uciekanie od problemów na zewnątrz.

RYBY

Nie ufaj plotkom, weryfikuj wszystkie informacje, które do Ciebie trafiają. W tym miesiącu odkryjesz, że chemia to Twoja nowa pasja. Pełnoletnie rybki zaczną mieszać ze sobą różne, szczególnie zimne, ciecze, które razem tworzą cuda, które można byłoby nazwać malibu, sunrise, czy modżajto.


Dołącz do mojego profilu na Facebooku oraz niezawodnej grupy książąt internetu. Moją brzydką facjatę możesz również podglądać na Instagramie.

Zdjęcie 6na9 zrobił Shane.

Kto pisze?

Adrian Kwiatkowski

Kiedyś Łodzianin, obecnie warszawski słoik a tak naprawdę Tomaszowianin. Towarzyski ale introwertyk, zły ale dobry. Po prostu chodząca sprzeczność.

Leave a Comment

Connect with Facebook

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

/* ]]> */