Powyżej macie moje nicki z instagrama i snapa, warto dodac i mnie sledzic
Kiedyś Łodzianin, obecnie warszawski słoik a tak naprawdę Tomaszowianin. Towarzyski ale introwertyk, zły ale dobry. Po prostu chodząca sprzeczność.
Comment
Connect with Facebook
Name *
Email *
Website
Δ
Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.