Widzieliście już filmik na youtube zatytułowany o atakujących poganach? Jeśli nie, to obejrzyjcie go a potem przeczytajcie to co mam do powiedzenia.

[embedplusvideo height=”440″ width=”550″ standard=”http://www.youtube.com/v/6d0lF6NKUlg?fs=1″ vars=”ytid=6d0lF6NKUlg&width=550&height=440&start=&stop=&rs=w&hd=0&autoplay=0&react=1&chapters=&notes=” id=”ep3846″ /]

Na blogu poruszałem różne ciężkie tematy, islam, homoseksualizm, prostytucja, trochę tego było ale nadszedł czas na temat najtrudniejszy albo przynajmniej jeden z najtrudniejszych jakie można podjąć w tym kraju. Katolicy …

Narrator w filmie stwierdza, że młodzież grająca w piłkę podczas procesji Bożego Ciała to poganie, padają nawet słowa „Poganie Atakujo”. Obejrzałem to z 5 razy i próbuje doszukać się jakichkolwiek przesłanek aby chłopaki byli poganami. Żaden się nie modli do słońca, trawy, wody czy siatki. Biorąc też pod uwagę współczesną wersję definicji słowa poganin, czyli po prostu ateista też nie można mieć pewności czy Ci piłkarze nie wierzą w Boga. Może byli na procesji w innej dzielnicy, może wierzą w inne Bóstwo? Co więcej z ust grających nie słychać żadnej kurwy, pizdy, gdzie chuju podajesz, nie ma nic, kulturalnie grają w piłeczkę no aż się ciepło na sercu robi.

Za to czego dowiadujemy się z powyższego filmu? Przede wszystkim tego, że Pan, który jest narratorem nie zna definicji słowa poganin. Ten przypadek doskonale obrazuje to jak bardzo katolicy są niereformowalni, coś im się wydaje, nie potrafią wierzyć i jednocześnie logicznie pomyśleć. Nie mogę tego powiedzieć o wszystkich, to przecież byłoby kłamstwo ale zapewne nie raz czy nie dwa każdy słyszał po wyjściu z kościoła (jak mu jeszcze babcia kazała chodzić) gdy jeden moher do drugiego mówił ten i tamten to żyd, niech spierdala. Oczywiście do spowiedzi chodzi, komunie przyjmuję jedna z drugą.

Nie chcę atakować religii katolickiej, chcę zwrócić uwagę na to, że ludziom prócz wiary w Boga należy wpajać logiczne myślenie bo poprzez działania, które uwieczniono na filmie agresja i nagonka na religię będzie wzrastać.

Kto pisze?

Adrian Kwiatkowski

Mieszkam w Łodzi i jestem łysy z wyboru. Na blogu chcę Ci pokazać, że nic nie jest czarne lub białe, chociaż wciąż pozostaje jakieś.

6 komentarzy

 • Mniej że litość … jeżeli nie wiesz kim jest Eugeniusz Sandecki autor tego filmiku to polecam poniższy filmik :

  http://www.youtube.com/watch?v=8pqR_SeJOr8

  Stosując tą samą logikę po obejrzeniu filmiku z Krzysztofem Kononowiczem mogłabym napisać „że na filmiku widać jacy są Białostoczanie”.

  Jeden cymbał z kamerą wystarczy by obrażać od razu kilka milionów osób w tym kraju?

 • Poganie atakują, katolicy się bronią

  Twórca TELEWIZJI NARODOWEJ doktor Eugeniusz Sendecki w czasie Procesji Bożego Ciała w Warszawie na Ursynowie 30 maja 2013 r. nagrał do serwisu TVNarodowej epizod z sąsiedztwa modlitwy ludu i młodzieży grającej w piłkę nożną nazywając ich „atakującymi Poganami”.

  Wyjątkowość tego incydentu wynika z tego że w polskiej tradycji jest uznany szczególny szacunek do Księży niosących Chrystusa w postaci opłatka Hostii czy monstrancji . Przykładem może być ksiądz idący z Chrystusem do chorego czy umierającego, wówczas to przechodnie odwracają się do niego , klękają albo tez chylą głowy z szacunkiem. Dlatego rozgrywanie głośne meczu w pobliżu przechodzącej procesji i modlitwy księdza przy ołtarzu, gdzie czyta Ewangelię było brakiem szacunku do polskich obyczajów i etycznym nadużyciem. Katilicy przerwali by grę aby przeczekać na przejście ludu do następnej stacji. Poganie nie – glośną grą zakłócali modlitwę. Skłonilo to Pana Eugeniusza jako utalentowanego dziennikarza do sięgnięcia po komórkę i nagranie minutowego komentarza. Jego opinia stala się zaskakującym medialnym sukcesem.

  W muzułmańskim kraju za takie zachowanie nie szanujące wolę większości , na pewno natychmiast grającym w piłkę obcięto by głowy maczetą czy tasakiem, żeby nauczyć innych do szanowania tutejszych obyczajów. W Polsce ten trwający ponad minutę film wywołał także wielkie poruszenie o czym świadczy ponad 1000 000 (milion) wejść w czasie 1,5 doby i ponad 8tysięcy komentarzy. Jest to w naszych warunkach prawie rekord oglądalności.

  Niestety okazuje się że większość z tych 8-tysięcy komentarzy jest negatywnych i wulgarnych co świadczy o miałkości intelektualnej dyskutantów , braku zrozumienia dla istoty polskiego patriotyzmu a także w dużych wpływach satanizmu w młodszej części społeczeństwa. Wychowanie w stylu owsiakowym wyprało mózgi części młodzieży , że przestała odróżniać dobro od zła. Katolicy jednak się budzą i uzyskają przewagę w pozytywnych komentarzach . Ten błyskotliwy film na to zasluguje.

  http://www.youtube.com/watch?v=6d0lF6NKUlg

  Powyżej link . Sam się przekonaj i skomentuj.

  gen Jan G Grudniewski

 • A ja tak dodam nie wiem czy ktoś przeczyta ale ja np. jest luteraninem i my nie uznajemy transsublimacji (trudno słowo sprawdzić sobie ;p) i teraz mam progam bo nie jestem poganinem, a może jestem i mam problem z autoidentyfikacją :P

 • no iwidzimy jak te kretyńskie bożki zagówniły naszą planetę i zasiały nienawiść między ludzmi-obwiniłbym ufo-jeżeli nie to kogo? ludzie są jacy są-ale ewolucja nie prowadzi do samozniszczenia-no więc?kto wie?

Leave a Comment

Connect with Facebook

/* ]]> */