Dzisiaj od rana można było dostrzec apel ojca, który walczy o pomoc dla swojej córki. Dzięki życzliwym internautom zebrano potrzebne na operacje pieniądze.

„U Julci, mojej wymarzonej córeczki, prenatalnie zdiagnozowano bardzo poważną złożoną wadę serca (TGA, DORV i PS) – zaczyna historię Julki jej mama. W serduszku dziewczynki oba naczynia, aorta i tętnica odchodzą od prawej komory, dodatkowo są ułożone transpozycyjnie, a pień płucny jest znacznie zwężony.”

[embedplusvideo height=”337″ width=”550″ standard=”http://www.youtube.com/v/8QkK4AWtEiU?fs=1″ vars=”ytid=8QkK4AWtEiU&width=550&height=337&start=&stop=&rs=w&hd=0&autoplay=0&react=1&chapters=&notes=” id=”ep5829″ /]

 

Pomoc była tak duża, że strona na której odbywała się zbiórka nie wytrzymała naporu internatów i na chwilę padła. Administratorzy postawili ją ponownie do życia i niedługo potem udało zebrać się całą sumę.

Poniżej ulga na twarzy taty Julki / siepomaga.pl

Powyżej ulga na twarzy taty Julki / siepomaga.pl

 

To kolejny dowód, że w XXI w. wciąż nie stoimy obojętnie obok krzywdy bliźniego.

Kto pisze?

Adrian Kwiatkowski

Mieszkam w Łodzi i jestem łysy z wyboru. Na blogu chcę Ci pokazać, że nic nie jest czarne lub białe, chociaż wciąż pozostaje jakieś.

Leave a Comment

Connect with Facebook

/* ]]> */