Sponsorem dzisiejszego wpisu jest Wioletta, która podsunęła mi pomysł w komentarzu, nie mogłem wręcz odmówić chociaż na dzień dobry zdawałem sobie sprawę z tego, że będzie to ciężki orzech do zgryzienia. Podobno kobiety mają zalety …

wpis

Teoretycznie temat prosty, znam mnóstwo kobiet, większość moich znajomych to płeć piękna, często z nimi przebywam, przecież wspólne wyjścia na piwo, spacery, wszystko jest czyli widzieć te plusy muszę. Coś zapewnę dostrzegam tylko niekoniecznie zapamiętuje, bo się nie da, tyle przecież tego <lizus>. Tak czy siak w tym tekście znajdziecie 8 zalet kobiet, które subiektywnie wypatrzyło i doceniło moje oko.

1. Krawat

Co z tego, że jestem facetem i to ja noszę krawat? Do tej pory tak jak sobie obiecywałem, że naucze się teej czynności raz na zawsze to zwykle lece do jednej z kobiet, którą mam pod ręką i ładnie proszę "zawiąż mi to cholerstwo".

2. Dbają o dom

Większość kobiet, które znam dba o dom, sprzątają, sypią srogimi krzykami na mężczyzn, którzy wchodzą z błotem na świeżo umyte panele. To dzięki nim większość mężczyzn nie musi wstydzić się przed teściową bądź swoją matką, że jest syf w mieszkaniu.

3. Wspierają

Mając kobietę możesz się z nią kłócić, może mieć na Ciebie coś co nazywamy fochem ale niech Cię ktoś obrazi, niech ktoś Ci zajdzie za skórę, zgadnij kto będzie jedną z pierwszych osób, którę staną przy Tobie? Tak samo sytuacja wygląda w przypadku życiowych podtknięć, kumpel poklepie, napije się z Tobą piwa, pogada ale to ona będzie z Tobą na co dzień, będzie starała podnieść Cię na duchu, stanie się kompanką do rozmowy (byle za bardzo nie drążyła bo z zalety będzie wada).

4. Mobilizują

No kto bardziej zmobilizuję faceta jeśli nie kobieta? Mężczyzna będący singlem, który spodziewa się wizyty samicy w swoim legowisku to nawet największa jaskinia, zaklejona hektolitrami rozlanego alkoholu może zmienić się w pałac. Natomiast gdy wybrankowie są już jakiś czas razem to kto go zmobilizuje do rzeczy, których mu się nie chcę zrobić? No ona i tylko ona.

5. Uszczęśliwiają

Jestem zagorzałym singlem ale byłbym skończonym idiotą nie widząc tego jak kobieta może uszczęśliwić faceta. Żaden kumpel, żadna matka, żadna podwyżka nie sprawi takiego uśmiechu na twarzy meżczyzny jak widok kochającej go kobiety. Wiem co mówię, serio, a jeśli komuś większą radość od widoku kochającej kobiety sprawia iPhone to niech stąd wyjdzie i wreszcie dorośnie.

6. O wszystkim pamiętają

Ja mam dobrą pamięć ale jak mam coś pilnego do zrobienia, coś co nie może być wykonane w innym terminie tylko w tym jednym konkretnym to zawsze mówię o tym minimum jednej kobiecie. Nigdy się nie zawiodłem na tym systemie, pomimo że zazwyczaj pamiętam to i tak miałem przypomnienie "Adrian dzisiaj masz zrobić to i to, pamiętaj".

7. Kochają

Nie można nie wspomnieć o tym, że po prostu nas kochają, akceptują nasze wady i pewnie dotrzymują nam kroku. Nie raz przymykają oko na małe męskie wybryki.

8. Są piękne

Dziewczyny jesteście piękne, sprawiacie że letni spacer po parku to ciągła walka z tym, żebym szczęka się nie otwierała z wrażenia a oczy nie świeciły się jak świeczki. Nie bez powodu mówi się o was piękna płeć.

Ten wpis sprawi, że część czytelniczek będzie chciała coś jeszcze dodać a inne po prostu uśmiechną się. Mężczyźni będą doszukiwać się tych cech w swoich koleżankach czy życiowych partnerkach, stwierdzą że pieprzę głupoty bądź dostojnie mi przytakną. Ci, którzy są sami mogą spotkać się z refleksją, która uświadomi ich jak wiele tracą i postawi pytanie czy oby na pewno chcą dalej w tym stanie rzeczy trwać. 

A na sam koniec coś dla ucha.

Podziel się artykułem z innymi
 • Agaa

  Aż się uśmiechnęłam! :)

 • Nitka

  Miły wpis na miły początek dnia, a więc się uśmiecham :)

 • Jadźka

  Nie sposób się nie uśmiechnąć ;) Dzień od razu staje się milszy i bardziej znośny.

 • Wioletta

  ;)

 • Linka

  No ja się uśmiechnęłam :)

 • Ania

  Nietypowe podejście do zalet kobiety w oczach faceta, ale bardzo smaczne i dojrzałe. Kwintesencja prawdziwego faceta. Gratuluje i zazdroszczę ewentualnej przyszłej wybrance:)

  • Kiga

   zgadzam się również z Tobą :)

  • Kwiatek

   Oj ale się miło zrobiło.

 • Sara

  WYMIATASZ…

 • Monika

  Mam pomysł na następny wpis co mężczyźni myślą o okresie

  • Kwiatek

   Że jest pomyłką ewolucji.

 • Milena Widławska

  OH OH OH

 • Łysy dredzik

  Widzę że nikt dawno nie komentował, ale do rzeczy naprawdę dobrze piszesz czytam od posta do posta i ten mnie jakoś zmotywował do komentarza. Idealnie i z poczuciem humoru opisujesz zalety i nam facetom pokazujesz te szczegóły za które kochamy kobiety ;d pisz tak dalej bo miło się czyta. Pozdrawiam

/* ]]> */