Witajcie, miło mi poinformować, że udało się wyłonić zwycięzce pierwszego etapu konkursu, który organizuje na moim blogu Pizzaportal.pl

Nie będę przedłużał, zwycięzcą okazał się Piotr Sadurski, a o to jego odpowiedź:

Aplikacja będzie badać nasz poziom cukru, cholesterolu i składników odżywczych. Na podstawie wyników komputer będzie sugerował takie potrawy lub składniki, które nie tylko zaspokoją apetyt, ale również poprawią zdrowie i kondycję. Aplikacja będzie brała pod uwagę indywidualne preferencje smakowe. Będzie miała również bezpośredni wgląd do e-portfela, by dobrać lokal w odpowiedniej grupie cenowej.

Zwycięzcy gratuluję i kibicuje mu w drugim etapie, odbywającym się na blogu pizzaportal.pl, niech wygra nasz człowiek, trzymajmy za niego kciuki :)

EDIT:

PizzaPortal.pl lubi czytelników powiedzialem.pl i dostałem do przekazania jeszcze 2 kody w wysokości 25zł oraz 20zł. Tak więc do grona zwycięzców dołączają Łukasz Różycki (25zł) oraz Klaudia Tonieja (20zł) gratuluję jeszcze raz.

 

Kto pisze?

Adrian Kwiatkowski

Kiedyś Łodzianin, obecnie warszawski słoik a tak naprawdę Tomaszowianin. Towarzyski ale introwertyk, zły ale dobry. Po prostu chodząca sprzeczność.

Leave a Comment

Connect with Facebook

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarze

/* ]]> */