Po żmudnych i bardzo burzliwych obradach jury wyłoniono zwycięzce pierwszego konkursu na blogu.

Warto zaznaczyć, że nie jedno piwo zwątpiło w sens obrad, nie wytrzymało tempa i było kilka zmian w składzie. Nie przeciągając, pierwszy konkurs organizowany wspólnie z NaKlate.pl wygrywa … FANFARY, DZIKIE WĘŻE, FAJERWERKI i MORZE RUMU – Nitka. Gratulacje.

nitka

Zwyciężczynie proszę o kontakt mailowy – kontakt[małpa]powiedzialem.pl, prześlij mi tam dobra duszyczko adres do przesyłki oraz rozmiar t-shirtu, który chcesz aby Ci wysłano, użyj tego samego maila co w komentarzu, ułatwi to weryfikację, że Ty to Ty.

PS Jak się zaoferowałaś to będziemy czekać na zdjęcie zajebistych cycków.

Reszta niech się nie martwi, przy następnym konkursie cycki już nie pomogą. Ups, wygadałem się, że będzie konkurs.

Kto pisze?

Adrian Kwiatkowski

Kiedyś Łodzianin, obecnie warszawski słoik a tak naprawdę Tomaszowianin. Towarzyski ale introwertyk, zły ale dobry. Po prostu chodząca sprzeczność.

Leave a Comment

Connect with Facebook

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarze

  • Staje się to czego się obawiałem. Powoli będzie tu coraz więcej gadania o cyckach, modzie, męskich prostytutkach itd. byleby tylko coraz więcej gimbazy tu wchodziło. Jeśli podstawą do wygrania konkursu są cycki i fota to ja już nie mam nic do powiedzenia. Było bardzo dużo fajnych i kreatywnych odpowiedzi. Nie tego się spodziewałem, a jestem z tym blogiem praktycznie od początku. Czas więc się wypisać, tak więc żegnam.

/* ]]> */