Przykro mi was o tym informować ale nadszedł czas bolesnego rozstania, powiedzialem.pl nigdy już nie będzie…

… zaśmiecane przez tematy związane z blogosferą. Ten blog to moje najukochańsze internetowe dziecie i nie chcę tutaj wrzucać więcej poradników dla blogerów, to się po prostu nie godzi. Bo tak naprawdę większość z was nie piszę bloga i nie przychodzi tutaj po teksty związane właśnie z tą tematyką. Dlatego jakiś czas temu zrodził się w mojej głowie projekt drugiego bloga. No i jest.

Nowe dziecie się zrodziło a na imię mu DatBlog.pl

DatBlog.pl jest blogiem edukacyjnym dla blogerów, bo żeby coś osiągnąć, gdzieś zaistnieć to zazwyczaj trzeba mieć wiedzę w temacie. Właśnie tą wiedzę będę wam tam przekazywał, tak całkiem gratis, bez żadnych kosztów.

Co na to powiedzialem.pl?

A ono na to jak na lato. Pozbędzie się balastu tematatycznego, rozwinie się ku swojemu przeznaczeniu jakim jest lifestyle i sprawy damsko-męskie. Pragnę was też uspokoić, ten blog nadal będzie moim priorytetowym, także gdyby oba spadały w przepaść i miałbym wybrać, który uratuję to zdecydowanie będzie to ten, na którym aktualnie jesteś.

Dlatego na powiedzialem.pl zostaje oranżada, wino i petardy, czyli to co najprzyjemniejsze a swoje zapędy edukacyjne będę realizował na DatBlog.pl. Nie dziwcie się, wiosna idzie, chcę dobrze dla moich dzieci, chcę dobrze także dla was.

Kto pisze?

Adrian Kwiatkowski

Mieszkam w Łodzi i jestem łysy z wyboru. Na blogu chcę Ci pokazać, że nic nie jest czarne lub białe, chociaż wciąż pozostaje jakieś.

9 komentarzy

Leave a Comment

Connect with Facebook

/* ]]> */