Wy wiecie o mnie dużo, macie do dyspozycji fanpage, twittera, instagram, czy chociażby stronę o mnie na blogu. Ja o was wiem zdecydowanie mniej, poruszam się po macku po statystykach facebooka i google'a. Lubię macać, jestem przecież facetem ale o was chciałbym wiedzieć trochę więcej bez macanka. Po co? Chcę pisać dla was lepsze teksty.

Tak więc nadeszła pora na pierwsze badanie czytelników bloga. Stresujecie się? Niepotrzebnie, obejdzie się bez zdejmowania koszulek – chociaż pewnie w wielu przypadkach bym się zaślinił – nie będzie też żadnych nieprzyjemnych rzeczy. Pobawimy się w doktora, tylko że to ja cierpię na niewiedzę a tylko Wy możecie mnie z niej wyleczyć. Ankieta jest oczywiście dobrowolna, ja jednak zachęcam was wszystkich do udziału, nie chcę by głos kogokolwiek został pominięty. Bloga tworzę już nie tylko dla siebie ale i dla was i chcę to robić jak najlepiej.

Prawda jest taka, że od wyników tej ankiety zależy, w którą stronę blog zacznie zmierzać. Przecież może się okazać iż wcale nie macie ochoty czytać wpisów np. o jedzeniu. Badanie potrwa do 11 marca, czyli równie 7 dni, czyli 168 godzin, czyli 10080 minut a jego wyniki zostaną opublikowane na blogu. Nie ukrywam, że już teraz jestem ciekawy jego wyników, z drugiej strony trochę się stresuję, co poradzić, jak trzeba to trzeba.

Kto pisze?

Adrian Kwiatkowski

Kiedyś Łodzianin, obecnie warszawski słoik a tak naprawdę Tomaszowianin. Towarzyski ale introwertyk, zły ale dobry. Po prostu chodząca sprzeczność.

Leave a Comment

Connect with Facebook

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

27 komentarzy

/* ]]> */