Szybko minęło, miesiąc za nami, czas na małe podsumowanie w ramach nocnego wpisu. Suche dane, kilka faktów.

Blog powstał 11 stycznia 2013, czyli równo miesiąc temu. Od tamtej pory odwiedzono go 2 529 razy (stan na 3 w nocy). W zamyśle miał być prywatnym pierdolnikiem, takim jak każdy inny chujowy blog ale wkurwił mnie gość w autobusie (szczegóły tutaj) i stwierdziłem, że skoro moje poglądy znają dobrze otaczający mnie ludzie to i w internetach nie ma co się pierdolić. Zresztą opis bloga, który wkrótce zmienię (Blog o gotowaniu, stylu życia, modzie, otaczającym nas świecie i muzyce w oczach młodego faceta.) pokazuje jaka miała być pierwotna treść, a było o dziwkach, o tym, że słowo rasizm jest nadużywane i kilku innych aspektach. Cóż, o pewnych sprawach głośno nikt nie chcę mówić a należałoby, to staram się tutaj robić.
Kilka wpisów z bloga pojawiło się na sadistic.pl, z tego 3 były na stronie głównej. Bez sucharów też się nie obyło. Facebookowy fanpage ma aktualnie 23 fanów. Na powiedzialem.pl dostępnych jest 37 wpisów, 153 tagów a to wszystko w 6 kategoriach.

Podsumowując:

[embedplusvideo height=”440″ width=”550″ standard=”http://www.youtube.com/v/A4VbOHvaPRc?fs=1″ vars=”ytid=A4VbOHvaPRc&width=550&height=440&start=&stop=&rs=w&hd=0&autoplay=0&react=1&chapters=&notes=” id=”ep7875″ /]

Kto pisze?

Adrian Kwiatkowski

Mieszkam w Łodzi i jestem łysy z wyboru. Na blogu chcę Ci pokazać, że nic nie jest czarne lub białe, chociaż wciąż pozostaje jakieś.

Leave a Comment

Connect with Facebook

/* ]]> */