Piszę dla was poradniki jak wypromować bloga, daje do dyspozycji mail, odpowiadam na wasze wiadomości, chętnie udzielam wskazówek, mówię co ja zrobiłem by być tu gdzie jestem, daje nawet możliwość dodawania adresów swoich blogów w komentarzach a wam nadal mało.

Do tej chwili mogliście dodać przy komentarzu adres swojego bloga, Ci którzy zdążyli i używają stałego nicku pewnie nadal będą mogli i niech sobie dodają ale nikt nowy już tego nie zrobi. Dlaczego? Jest coraz więcej spamu z waszej strony, piszecie durne komentarze, często nie na temat byle zostawić swój url, może google podłapie, może ktoś kliknie? Teraz już nie, szkoda mojego czasu na usuwanie takich miernot.

Podałem wam dłoń to chcecie wpieprzyć całą rękę tak wiec tą samą ręką po łbach dostaniecie. Tyle dobroci i cierpliwości z mojej strony, że wciąż wam będę odpowiadał na wszystkie maile, czyli nadal możecie pytać co zrobić, co poprawić, co sądzę o Twoim blogu. Tak więc url już nie dodacie więc korzystajcie z maila, wierzcie mi tam daje naprawdę cenne wskazówki, szczególnie teraz po rozmowach z Zuchem i Mediafunem – tak, ja też się wciąż uczę i doskonale w sztuce blogowania.

Kto pisze?

Adrian Kwiatkowski

Mieszkam w Łodzi i jestem łysy z wyboru. Na blogu chcę Ci pokazać, że nic nie jest czarne lub białe, chociaż wciąż pozostaje jakieś.

3 komentarze

  • No, dać palec, a i tak wezmą całą rękę. Typowe :D Dobrze, że jesteś jeszcze cierpliwy. Mam nadzieję, że doceniają to ludzie. :)

  • Nie rozumiem ludzi, naprawdę nie rozumiem.
    Mimo że jestem całkiem nowa w blogosferze to mam świadomość tego jak pieruńsko uciążliwy jest SPAM. Wszyscy chyba mają tę świadomość. A mimo to ludzie wciąż to stosują, jakby nie wiedzieli, że to bardziej odpycha niż zachęca.

    • Każdy ma to w dupie póki to nie dotyka jego. Mam jednak cierpliwość do ludzi i mimo to przygotowuje dla was kolejny poradnik.

Leave a Comment

Connect with Facebook

/* ]]> */