My Polacy lubimy czasem doszukiwać się pewnych dziwnych rzeczy w sytuacjach, które wydają się jasne. Przykładów nie trzeba daleko szukać, wystarczy przytoczyć przykład brzozy. Znowu ktoś dał popis i to nie byle kto.

Tym razem teorie spiskowe szerzy Edyta Górniak a związane to jest z śmiercią aktora Paula Walkera, zresztą zobaczcie sami.

górniak

Szczerze mówiąc jestem mocno zaskoczony tezami, które zostały wysunięte i to jest delikatnie powiedziane. Jak dla nie brak elementarnej wiedzy i porzucone logiczne myślenie. Nie jest to jednak odosobniony przypadek, spora część naszego społeczeństwa próbuje doszukać się czegoś co nigdy nie miało miejsca.

Swoją drogą jeśli ktoś z was jest zwolennikiem podobnej teorii jak Edzia, brzozy i cała masa innych to chętnie dowiem się w komentarzach dlaczego.

PS To kolejny dowód, że niektóre gwiazdy nie powinny wypowiadać się w social mediach bez sztabu PR nad łbem.

Podziel się artykułem z innymi
 • Edyta Górniak z domu Macierewicz.

  Trudno jakoś inaczej to skomentować.

 • A może po prostu ludzie nie mają co robić.
  Najzwyczajniej za dużo czasu i za mało spraw ważnych na głowie …

  A tak po prawdzie – nie spodziewałem się tego co podrzuciłeś…

 • Social media ninja. Edyta głupią babką raczej nie jest. Ostatnia akcja z zapłakaniem, teraz to. Wydaje mi się, że po prostu wie jak zrobić medialny szum.

  • Przy takiej ilości fanów wystarczy napisać coś o niehumanitarnym zabijaniu karpi i będzie szum.

   • Naprawdę uważasz, że post o karpiu stworzyłby taki buzz? Proste pytanie – napisałbyś post o tym? :)

    • Oczywiście, że tak. Przede wszystkim to osoba publiczna więc media same by to rozdmuchały tak jak w tym wypadku, po drugie 50 000 fanów, zasięg organiczny i wirusowy wręcz gwarantowany.

 • Edytka emocjonalną kobietką jest i pisze to co jej mówi serce. A że mówi niemądrze to już inna sprawa.

/* ]]> */