Ten blog to moje małe marzenie, zawsze chciałem prowadzić coś takiego, udzielać się szerzej w internecie. Jednak bez czytelników nie ma to najmniejszego sensu. Jest już was trochę, samo to, że prawie 90 osób zdecydowało zalajkować facebookową stronę bloga jest dla mnie bardzo pozytywnym przesłaniem. Jednak nie jestem ‚twórcą’ treści, który chcę trafiać do wąskiego grona odbiorców, nie będę ściemniał i stwarzał wrażenie sztucznej skromności, chcę po prostu by było was tu więcej, coraz więcej.

Właśnie dlatego postanowiłem zorganizować akcję NAPOMPUJ BLOGA. Wielu z was ma różne konta na różnych portalach, używa jakiś komunikatorów i to właśnie będzie naszą bronią.

O co chodzi? Wszystko będzie polegać na waszym chceniu. Używając facebooka możecie pomóc rozprzestrzenić się powiedzialem.pl, wystarczy lajkować statusy strony na facebooku, komentować je i udostępniać. Drugim ważnym lajkiem jest kliknięcie Lubię to pod wpisem na blogu. Korzystając z komunikatorów możecie ustawić w opisach/statusach adres strony bloga, być może ktoś z waszych znajomych się zainteresuje i wejdzie do mnie. Jeśli ktoś chcę pomóc na maksa to może trochę upiększyć swój timeline na facebooku w stylu powiedzialem.pl poniższym zdjęciem w tle.

facebook timelineKlikasz i masz pełen rozmiar gotowy do pobrania.

Oczywiście docenię każdą formę pomocy w promocji, chętnie też przyjmę na maila (kontakt@powiedzialem.pl) zdjęcia, screeny z waszej działalności pomocnicznej i później opublikuje je w wpisie podsumowującym akcję jeśli wypali.

Jeżeli blog będzie stawał się coraz bardziej popularny to mam nadzieję, że uda mi się odwdzięczyć jakimiś konkursami. Nie martwcie się, moje plebstwo i krzywe spojrzenie na świat się nie zmieni.

Kto pisze?

Adrian Kwiatkowski

Mieszkam w Łodzi i jestem łysy z wyboru. Na blogu chcę Ci pokazać, że nic nie jest czarne lub białe, chociaż wciąż pozostaje jakieś.

Leave a Comment

Connect with Facebook

/* ]]> */