Umiem się ubrać, jak wchodzę do sklepu to wiem czego chcę, wiem po co tam idę, dlatego pewnie kobiety próbują zabierać mnie na zakupy. Nie jestem może jakimś wybitnym znawcą mody ale wiem co mi się podoba a jak ktoś wygląda w czymś głupio to po prostu o tym mówię, zresztą wspominałem o tym na blogu. Jednak jest część garderoby, na którą nie mogę się zdecydować, kupuje ją raz lub dwa razy w roku a podoba mi się zazwyczaj więcej niż jeden model, dlatego czytelniczki pomocy.

Zazwyczaj w tej sprawie idę do siostry, potem to konsultuje z 2-3 koleżankami, dobra ale z czym mam taki problem? Z butami. Przyszedł czas na wymianę moich wysłużonych zimówek – Adidas Uptown TD. Dostały ode mnie po dupie mocno, przechodziłem w nich 2 sezony, myślałem że i 3 dadzą radę ale niestety, tak zdarłem materiał w środku, że po dzisiejszym 4h noszeniu skończyłem z bąblami. Wszystko przez to, że miałem nawyk nie wiązania butów, tylko ściskania sznurówek i wkładania ich do środka. Oduczyłem się tego no ale tym bucikom nic nie pomoże.

adidas uptown td

Teraz mając bloga postanowiłem dać żyć siostrze i zwrócić się o radę do czytelniczek ale i męskie grono odbiorców może coś dobrego polecić, ważny jest budżet ~250zł. Nie lubię przepłacać, płacić za dużo za znaczki. Problem tkwi w tym, że te buty powinny pasować jednocześnie do szarych bawełnianych dresów, szerokich spodni jak i normalnych casualowych jeansów – fitów nie noszę bo mam za duże łydy i uda a projektanci nie wpadli na pomysł, że mężczyźni, którzy uprawiają trochę sportu i nie ważą 60kg też się ubierają.

Mam na oku kilka modeli dla ułatwienia, są to:

  • Nike Mandara
  • Adidas Chasker
  • Adidas Winterscape (w drodze wyjatku cenowego)
  • Reebok Night Sky Mid

Wszystkie powyższe propozycje występują w kolorystyce podobnej jak moje biedne Uptowny (pomarańcz, beż, piasek, taka sytuacja) i szczerze mówiac takie kolory preferuje najbardziej w butach zimowych, bo pasują do większej części mojej garderoby. Szczerze mówiąc najbardziej zajarałem się tymi Reebokami. A Wy co mi poradzicie? Coś z tej 4? Może coś innego? Uprzedzam, że wszelkie buciszcze za 100zł z masówek typu CCC odpadają, buty z tego typu sklepów wytrzymują u mnie 3-4 miesiące a ja bym chciał w tym pochodzić 2 sezony.

 

Kto pisze?

Adrian Kwiatkowski

Mieszkam w Łodzi i jestem łysy z wyboru. Na blogu chcę Ci pokazać, że nic nie jest czarne lub białe, chociaż wciąż pozostaje jakieś.

17 komentarzy

Leave a Comment

Connect with Facebook

/* ]]> */