Przyszedł czas na jeden z moich ulubionych wpisów. Chodzi oczywiście o badania czytelników bloga, czyli was. Jak co roku tworzę ankietę, w której proszę was o udzielenie informacji na podstawowe pytania, wiek, płeć, częstotliwość zaglądania na bloga, etc. Nie proszę o adres, numer buta, czy zdjęcie biustu.

Ankieta pomoże mi w udoskonaleniu bloga, w tworzeniu tekstów które wam będą najbardziej odpowiadały, a w których ja będę czuł się możliwie najlepiej. Jeśli zgłosi się do mnie jakaś firma lub agencja z ofertą kampanii to też będę wiedział czy jest sens o tym z nimi rozmawiać, wszak nie biorę wszystkich ofert jak leci i to głównie z myślą o was. Ankieta składa się z 21 pytań z czego 19 jest obowiązkowych, a 2 ostatnie mają nadmuchać moje ego i utwierdzić mnie w przekonaniu, że jestem fajny, oraz że czytają mnie fajni ludzie.

Naturalnie wyniki ankiety zostaną opublikowane, także i Wy będziecie wiedzieli kto i jak mnie czyta.  Ich publikacja nastąpi 4 lutego 2015, a samo badanie kończy się 3 lutego 2015. Skoro wszystko już wiadomo to zapraszam was do wypełnienia badania.

Kto pisze?

Adrian Kwiatkowski

Mieszkam w Łodzi i jestem łysy z wyboru. Na blogu chcę Ci pokazać, że nic nie jest czarne lub białe, chociaż wciąż pozostaje jakieś.

8 komentarzy

Leave a Comment

Connect with Facebook

/* ]]> */