W tym roku postanowiłem spróbować swoich sił w konkursie na Bloga Roku, miałem trochę obiekcji związanych z tym wszystkim ale jak to mój brat powiedział "w zasadzie to nic nie ryzykujesz", poza tym pewna A. której zdanie sobie bardzo cenie powiedziała to samo, tak więc zapomniałem o wątpliwościach i zgłosiłem się. Potrzebuje jednak waszej pomocy.

II etapem, który właśnie trwa jest wybór sms'owy blogów, fani mogą głosować na swoje ulubione blogi. Każdy ma swój indywidualny numer itd, wiadomo jak w Tańcu na paraboli czy jakoś tak. Nie będę żebrał głosów od was, po prostu napiszę, kto chcę i uważa, że zasługuję na to by być wyróżnionym może oddać na mnie głos, poniżej instrukcja.

Bez nazwy-1

Z góry dzięki wszystkim za głosy, nie ukrywam, że trochę chciałbym się w tym spróbować i skłamałbym jeśli powiedziałbym, że gdzieś z tyłu głowy nie mam myśli, że może się uda. Przecież nie zamorduje znowu swoich małych marzeń, prawda?

PS Głosować można do 6 lutego do godz. 12:00. a koszt sms'a to 1.23zł

Kto pisze?

Adrian Kwiatkowski

Kiedyś Łodzianin, obecnie warszawski słoik a tak naprawdę Tomaszowianin. Towarzyski ale introwertyk, zły ale dobry. Po prostu chodząca sprzeczność.

Leave a Comment

Connect with Facebook

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

12 komentarzy

/* ]]> */