W to ciepłe kwietniowe popołudnie doszła do mnie informacja o nowym trendzie na instagramie. Jako, że jestem blogerem to wypadałoby być na czasie i wziąć w tym udział. Do tego hashtag taki zachęcający bo #aftersex, już wiecie jakie zdjęcia się za tym kryją?

Nie wiem kto na to wpadł, że to modne skoro pod tym tagiem jest zaledwie ~4000 zdjęć ale cóż, może za chwilę będzie milion, jednak z pochodnymi jest już tego więcej np. #aftersexselfie. Generalnie są tam cycki, zdjęcia kolesi w łóżkach – nawet nie chce wiedzieć co oni robili we 2 razem. Cześć zdjęć jest potraktowanych całkiem serio i wydają się być faktycznie after, po co? Nie mam zielonego pojęcia.

Tak czy siak jako przyszły topowy bloger, krUL blongolandu i czarny władca internetuff postanowiłem się przyłączyć i zrobiłem swoje wybitne zdjęcie otagowane #aftersex. Prawda, że seksowne?

Tak swoją drogą z takim talentem powinienem zrobić serię wpisów o instagramowych tagach, no i oczywiście robić ich własne interpretacje.

Kto pisze?

Adrian Kwiatkowski

Kiedyś Łodzianin, obecnie warszawski słoik a tak naprawdę Tomaszowianin. Towarzyski ale introwertyk, zły ale dobry. Po prostu chodząca sprzeczność.

Leave a Comment

Connect with Facebook

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

19 komentarzy

/* ]]> */