Reguły

Ten blog piszę po to abyś Ty mógł go przeczytać i wyrazić swoją opinię jeśli najdzie Cię ochota. W związku z tym, że za jakiś czas będziesz mógł mnie też obejrzeć i posłuchać postanowiłem wprowadzić kilka zasad, które będą panowały tutaj na blogu. Dlatego warto się z nimi zapoznać po to aby nie dziwić się dlaczego Twój komentarz nie jest opublikowany.

1. Nie kradnij
Teksty piszę sam dlatego nie kopiuj ich i nie rozpowszechniaj pod swoim nazwiskiem, nickiem, czymkolwiek. Jeśli chcesz puścić wpis dalej podaj link a gdy musisz skopiować treść to podaj źródło.

2. Obelgi
Bloga piszę po to by czuć się dobrze, wiec nie obrażaj mnie, nie obrzucaj mięsem też innych czytelników.

3. Wulgaryzmy
To, że ja używam wulgaryzmów w tekście po to by np. podkreślić emocje nie oznacza, że Ty też możesz to bezkarnie i notorycznie robić, chociaż czasem rozumiem, że inaczej się nie da.

4. Nie spamuj
Nie spamuj w komentarzach linkiem do swojego bloga, strony, forum. Dopuszczam pewną reklamę (jeszcze) więc nie nadużywaj mojej dobroci.

Jeśli teksty Ci się podobają to kliknij pod nimi Lubię to, zostaw komentarz, udostępnij na facebooku czy gdzie tam chcesz. Jak każdy twórca lubię być doceniany, takie drobnostki mnie mocno motywują do nowych, coraz to lepszych tekstów. Rosnąca popularność bloga to większa szansa na to, że zostane internetowym celebrytą, wyprzedzę Grycanki i to moją twarz zobaczysz na pudelku, jak widzisz same plusy.

/* ]]> */