https://powiedzialem.pl/wp-content/uploads/2013/01/logo.jpg
Kiedyś Łodzianin, obecnie warszawski słoik a tak naprawdę Tomaszowianin. Towarzyski ale introwertyk, zły ale dobry. Po prostu chodząca sprzeczność.