Właśnie dlatego już nigdy nie odbiorę telefonu gdy robię grilla. W pizdu wszystko spaliłem, jak ta ciota. Powinienem teraz zrobić akcję dokarm blogera.
Kto pisze?
Adrian Kwiatkowski
Kiedyś Łodzianin, obecnie warszawski słoik a tak naprawdę Tomaszowianin. Towarzyski ale introwertyk, zły ale dobry. Po prostu chodząca sprzeczność.