Właśnie dlatego już nigdy nie odbiorę telefonu gdy robię grilla. W pizdu wszystko spaliłem, jak ta ciota. Powinienem teraz zrobić akcję dokarm blogera.

Kto pisze?

Adrian Kwiatkowski

Kiedyś Łodzianin, obecnie warszawski słoik a tak naprawdę Tomaszowianin. Towarzyski ale introwertyk, zły ale dobry. Po prostu chodząca sprzeczność.

Leave a Comment

Connect with Facebook

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

/* ]]> */