Gdzieś wyczytałem, że takie zdjęcia są bardzo artystyczne. Nie wiem co za naćpany pseudoartysta to powiedział ale skoro słowo się rzekło…

Kto pisze?

Adrian Kwiatkowski

Kiedyś Łodzianin, obecnie warszawski słoik a tak naprawdę Tomaszowianin. Towarzyski ale introwertyk, zły ale dobry. Po prostu chodząca sprzeczność.

Leave a Comment

Connect with Facebook

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

/* ]]> */