Ostatnio na blogu był poruszony już jeden niewygodny temat związany z tolerancją oraz akceptacją. Odbił się on nawet dość dużym echem w sieci. Teraz, po 2 lekkich wpisach przyszedł czas na podjęcie kolejnej tematyki, która wzbudza ogromne emocje. Islam w Europie.

Po ostatnich dość głośnych i brutalnych wydarzeniach z Londynu warto po raz kolejny wspomnieć o tym, że islam wcale nie jest religią pokoju jak to usilnie próbują nam wmówić muzułmanie. Przykładów dlaczego tak jest nie trzeba daleko szukać, wystarczy wspomnieć o ostatnich wydarzeniach z Londynu gdzie 2 islamistów zamordowało bestialsko żołnierza na ulicy, odcinając mu przy tym głowę. Po tym wszystkim jeden ze sprawców podszedł do przechodnia, który nagrywał całą sytuację i zaczął udzielać mu czegoś na zasadzie wywiadu. Dość trudno niestety znaleźć oryginalną wersję filmu, większość już została ‚zmanipulowana’ a to wyciszono dźwięk i wrzucono komentarz żałosnego dziennikarzyny gdy morderca mówi wprost, że to nie koniec a dziennikarz kończy mówić dopiero wtedy gdy murzynek ‚wyraża skruchę’ albo pokazano tylko wycięte fragmenty. Toż to istna manipulacja informacjami, nie wiem czy zachodnie media boją się islamu, czy może ktoś trzyma nad nimi łapę. Szwecja, Wielka Brytania, Niemcy i cała reszta krajów, które usilnie promują tolerancję i akceptację wobec islamu mają z nim ogromny problem. Kiedyś mówiło się, że problemem są Polacy, Ruscy i Rumuni zjeżdżający masowo do pracy, bo tania siła robocza, bo miejscowi mają problem ze znalezieniem zajęcia dla siebie a tu chuj. Nikt nie wspominał o tym, że po cichu przejmowane są kolejne dzielnice miast, buduje się kolejne meczety i mniejszość staje się większością chcącą wytępić rdzennych niewierzących (sick!) mieszkańców.

Wina nie leży tylko po stronie samych mieszkańców poszczególnych krajów, winna jest Unia Europejska. Zjednoczenie Europy, wymieszanie kulturowe, promowanie tolerancji i akceptacji wobec wszystkiego bo przecież człowiek współczesny musi być otwarty na wszystko. Szkoda, że ludzie pracujący usilnie nad praniem europejskich mózgów nie uważali na historii, Rzymianie próbowali, Napoleon chciał, Hitler też i nikomu, powtarzam nikomu nie udało się zjednoczyć starego kontynentu. Nie da się tego zrobić, zbyt wiele nas różni byśmy mogli się bezpiecznie ‚wymieszać’. Stąd napływ islamistów daje taki a nie inny efekt, ich religia wręcz nakazuje używać przemocy wobec innowierców.

Sura 8:12
Twój Pan objawił aniołom: „Oto Ja jestem z wami! Umocnijcie więc tych, którzy wierzą! Ja wrzucę strach w serca niewiernych. Bijcie ich więc po karkach! Bijcie ich po wszystkich palcach!

Ja nie widzę tutaj nigdzie pokojowego nastawienia zauważam jednak wręcz nawoływania do używania przemocy.

Sura 5:51
O wy, którzy wierzycie! Nie bierzcie sobie za przyjaciół żydów i chrześcijan; oni są przyjaciółmi jedni dla drugich. A kto z was bierze ich sobie za przyjaciół, to sam jest spośród nich. Zaprawdę, Bóg nie prowadzi drogą prostą ludu niesprawiedliwych!

Kolejny dowód na to, że islam jest kompletnie nietolerancyjny, uważa inne religie za zło, odnoszę wrażenie, że przekład radykalnego islamisty byłby taki iż chrześcijaninowi nie można podać nawet ręki. No i jeszcze jeden fragment.

Sura 4:89
Oni by chcieli, abyście byli niewiernymi, tak jak oni są niewiernymi, abyście więc byli równi. Przeto nie bierzcie sobie opiekunów spośród nich, dopóki oni nie wywędrują razem na drodze Boga. A jeśli się odwrócą, to chwytajcie i zabijajcie ich, gdziekolwiek ich znajdziecie! I nie bierzcie sobie spośród nich ani opiekuna, ani pomocnika!

Tego cytatu nawet chyba nie trzeba wyjaśniać. Więc jakim cudem można twierdzić, że islam to religia pokoju? To co, nagła zaćma na niektóre fragmenty Koranu? W tym miejscu chciałbym wam dać adres strony, na której można sobie wyszukiwać fragmenty świętej księgi muzułmanów w języku polskim, gdyby był ktoś ciekawski.

Kiedyś ludzie bali się Attyli, innym razem Stalina, Hitlera, Bin Ladena teraz przyszedł czas na strach ze strony Islamu. Wszystko na wskutek tego, że Koran jest nie tylko świętą księgą ale i prawem, które należy przestrzegać, część wyznawców tej wiary ślepo podąża drogą, która jest tam wskazana, nie zauważając jednej bardzo ważnej rzeczy, wszystkie księgi religijne zostały zapisane setki lat temu i część informacji w nich zawartych nie jest ponad czasowa, jest wręcz nieadekwatna do otaczającej nas rzeczywistości. Jednostki te sieją terror pośród współczesnych hipisów, którzy wierzą w miłość, wzajemny szacunek panujący na świecie. Niestety ich światopogląd niknie w chmurze pyłu i wcześniejszym zasłyszeniu słów ‚Allahu Akbar!”, z reguły po tym ktoś umiera, słychać strzały, wybuch bądź wrzaski.

Nie chcę powiedzieć, że wszyscy muzułmanie są źli, na pewno znajdą się normalni, pewnie jest ich więcej niż tych, którzy wywołują całe zamieszanie ale to właśnie ta mniejsza część sieje strach, śmierć i tworzy taki a nie inny obraz tej religii. Skutkiem tego jest coraz większa pewność siebie wyznawców Allaha, coraz większa ilość ludzi, którzy w imię Boga są gotowi zabić obcych sobie i niewinnych ludzi przy okazji popełniając samobójstwo. Jeśli Europa ma zamiar tolerować takie występki to ja proponuję napisać do papieża list z prośbą o wznowienie działalności świętej inkwizycji, no bo co? Katolikowi już nie przystoi?

Islam dąży do dominacji nad światem, nie podejmuje rozmów, nie szuka dialogu, sięga po środki ostateczne jakimi są śmierć i terror. Religia pokoju nie może być pełna krwi i nienawiści, to jest nielogiczne.

Kto pisze?

Adrian Kwiatkowski

Mieszkam w Łodzi i jestem łysy z wyboru. Na blogu chcę Ci pokazać, że nic nie jest czarne lub białe, chociaż wciąż pozostaje jakieś.

26 komentarzy

  • Nawet nie wiesz jak bardzo się cieszę, że poruszyłeś tutaj ten temat… od rana czytam newsy odnośnie zabójstwa w Londynie, wczoraj widziałam film z zamieszek w Szwecji… Ludzie, trzeba się ogarnąć, bo ci ludzie są nieobliczalni! Ci psychole dążą do zdominowania świata, ja sobie nie wyobrażam tego ścierwa na polskich ulicach… Może w tym wypadku rzekomy rasizm Polaków się do czegoś przyda, Polska dla Polaków!

    • Tak jak brytyjscy kibice?
     Nie patrz na takie pierdoły. Jak ktoś się za nich weźmie to „Katole” i organizacje nazistowskie jak „Krew i Honor”. Cała reszta to sobie da spokój. :/

  • W określeniu religia pokoju nie ma nic nielogicznego, tylko Europejczycy je błędnie interpretują.
   Właściwe znaczenie polega na tym, że gdy już wszyscy na świecie przejdą na islam, a reszta zostanie wycięta w pień, to nastanie pokój. Do tego czasu wyznawcy tej religii są w stanie świętej wojny z innowiercami, tzw. jihadu. W tym właśnie sensie islam to „religia pokoju”. Nie jest to żadna tajemnica, dziwne zatem że wszyscy ciągle się rozwodzą nad tym i starają udowadniać kolejny raz „oczywiste oczywistości”.

   • Nastanie pokój?
    Przestaną się oblewać kwasem, zabijać i karać kobiety, które zostały zgwałcone lub pokazały włosy?
    W takim razie Europejczycy nie tylko błędnie interpretują „religie pokoju” ale i „religie” i „pokój”

  • w jedno co moge wieżyc to jedność Polaków . w obliczu zagrożenia potrafimy sie zjednoczyć . nie ważne czy PO czy PIS czy rydzyk czy palikot. solidarnie zaje…. bruda…sow

 • Ta, sprawdziłem w koranie twój ostatni cytat, a tam dalszy fragment to:
  „A jeśli oni odejdą, nie prowadząc z wami walki, i zaofiarują wam pokój, to wówczas nie wskaże wam Bóg przeciwko nim żadnej drogi.”

  Dlaczego nie wkleiłeś tego dalszego fragmentu?

  • Korzystałem z wyszukiwarki, której adres jest w artykule. Nie mniej jednak zbyt wiele to nie zmienia, słyszymy o fanatykach, którzy stosują się do zacytowanego fragmentu w moim artykule, dalszy ciąg, który podrzuciłeś tyczy się tych ‚dobrych’ muzułmanów, o których też piszę, nie zapominam przecież o nich.

  • @Jannnnnnn: „jesli oni odejda” – jak to oni odejda? Mamy odchodzic z wlasnych domow, z wlasnych krajow bo przybyli tu islamisci? Jestes chory?

   • większość takich cytatów dotyczy wojen, kiedy to ktoś atakuje ich kraj więc np. ty wypowiadasz wojnę ich państwu i lecisz do nich ich zabijać więc jak zaoferujesz im pokój i wrócisz do Polski to przyjmą to. Ty czytasz wszystko inaczej – jakbyś to ty był np. irakijczykiem mieszkającym w iraku i nie prowadzącym wojny, źle wtedy czytasz. W koranie jest gdzieś ciekawy fragment, który lepiej pokazuje, że chodzi o ludzi, którzy zaatakowali ich kraj i są na ich terenach i ich zwalczają, wtedy muzułmanie mają ich zwalczać (bronić się), ale jeśli wróg opuści ich ziemię, wtedy oni mają nakaz powstrzymania się od walki. Poszukaj w koranie tego cytatu, mi się nie chce.

    • a co z Tymi, którzy już urodzili się w Europie i dopuszczają się aktów terroru? Ich kraj nie został zaatakowany.

 • swoją drogą, kiedyś kilku polaków pojechało do afganistanu do talibów by nakręcić reportaż o nich, superwizjer, czy ktoś. Był na youtube wrzucony dawniej, nie potrafię teraz znaleźć. Ogólnie dziennikarze wrócili cali z wyprawy, a fajną rozmowę zarejestrowali jak gadali po arabsku goście, że „oni (ludzie w Polsce) są bardzo bogaci” czy coś w tym stylu :D, wtedy każdy polak słysząc to wybuchał śmiechem. I tym polakom dali nocleg gdzieś i broń na wszelki wypadek :D

 • A może by tak w końcu oficialnie rozdzielić Islamistów od Muzułman? Tych pierwszych uznać za niebezpieczą sektę i potraktować ich odpowiednio Dronami. Muzułmanom, jako religi pokoju takie oczyszczenie także będzie na rękę. W końcu wtedy ich religia będzie nawet badziej kolorowa od Świadków Jehowa.

  • @arvin – operacja rozdzielania nie ma sensu, bo w gruncie rzeczy nie ma jak jej przeprowadzić, chyba że przez totalny monitoring i założenie kartoteki WSZYSTKIM muzułmanom. A i to nie gwarantuje niczego. Jak ktoś kiedyś powiedział, Islam jest niebezpieczny nie tylko dlatego, że jest to religia agresywna i ekspansywna, ale przede wszystkim dlatego, że w przeciwieństwie do katolicyzmu (który także jest, albo przynajmniej do całkiem niedawna był agresywną religią), nie jest scentralizowany, nie ma swojego „Watykanu” z którym można negocjować i który miałby realny wpływ na społeczności z poszczególnych regionów i utrzymywałby porządek w szeregach.
   A centralizacja jest niemożliwa ze względu na samą strukturę tej religii, ponadto dochodzą wewnętrzne podziały i oczywisty problem – kto niby miałby tworzyć tę „elitę”? etc.

 • Jedna sprawa.
  Nie wiem czy o to Ci chodziło, ale (sic!) http://sjp.pl/sic, to nie to samo co (sick!), choc znaczenie podobne :> Sam wpis nie wnosi nic do dyskusji o islamie w europie… Może sposob japonski bylby dla nas najlepszy.(czyli moga odwiedzac kraj tylko krajoznawczo)…
  Ale jest taki dowcip:
  -Jak zastopowac islamizacje europy?
  -Zlikwidowac zasilki
  Pozdrawiam

 • Nie, islam nie jest religia pokoju gdy zostaje sam sobie. Wystarczy poczytac o zamachach na bliskim wschodzie gdzie jedne muslimy wysadzaja drugich. Szyici vs sunnici, cos swita? Jak nie to zapraszam do lektury.

 • W Japonii od początku wiedzieli jak walczyć z islamem:
  „1. Muzułmanin nigdy nie otrzyma w Japonii obywatelstwa. Japonia jest jedynym krajem, który nie przyznaje muzułmanom obywatelstwa. Bezwzględnie. Prawo jest prawem.
  2. Muzułmanie nie mają prawa ciągle znajdować się na terytorium Japonii.
  3. Próba szerzenia islamu jest przestępstwem. Za to można iść do więzienia i to na długo.
  4. W Japonii nie znajdziemy ani jednej szkoły, w której uczą arabskiego ( co nie jest do końca prawdą, bowiem są japońscy profesorowie arabiści, więc muszą też być instytuty arabistyki na uniwersytetach ).
  5. Koran jest księga zakazaną. Nie można jej importować. Dostępna jest tylko adaptowana wersja po japońsku.
  6. Wypełnianie obrzędów jest dozwolone tylko w zamkniętych pomieszczeniach. W przypadku, jeśli rytuały zobaczą zwyczajni Japończycy, muzułmaninowi grozi więzienie.
  7. Rozmowy po arabsku są surowo zabronione.
  8. Japonia praktycznie nie posiada ani jednej ambasady w krajach arabskich. 9. Islam w Japonii wyznaje 0,12% Japończyków.
  10. Muzułmanin przyjechawszy do pracy w Japonii ma prawo pracować TYLKO w firmach zagranicznych, tj. japońskie firmy nie przyjmują do pracy osób wyznających islam.
  11. Wizy do Japonii przyznają muzułmanom bardzo rzadko. Nawet znamienici lekarze czy naukowcy wyznający islam nie mogą dostać wizy do Japonii.
  12. W umowach pracowniczych często jest zaznaczone, że pracodawca ma prawo bez wyjaśnień zwolnić pracownika, jeśli dowie się o jego muzułmańskiej wierze.
  13. Muzułmanom zakazuje się wynajmować domy w Japonii, nie mówiąc już o kupnie na własność.
  14. Tłumaczeniem technicznej dokumentacji z japońskiego dla arabskich klientów zajmują się NIEjapońskie firmy.
  15. Wobec muzułmanów odnoszą się jak wobec wyrzutków. Jeśli ktoś w okolicy jest muzułmaninem, wobec niego całe otoczenie będzie odnosić się jak wobec przestępcy.
  16. O otwarciu muzułmańskich szkół nawet nie może być mowy.
  17. Japonia nie akceptuje praw szariatu.
  18. Japonka będąca w związku z muzułmaninem, zostaje uznana za winną i staje się wyrzutkiem społeczeństwa”

  • Polska za niedługo też prawnie nie będzie szariatu respektować, na razie ludzie tępią muzułman, z czasem rząd też będzie ich tępił, powoli się budzą o co toczy się gra, bo na dzicz tak jak na rozkapryszone duże dzieci nie ma rady – wysłać na zadupie, i wtedy nadgorliwa osoba z ADHD ma okazję się wyciszyć i docenić to co miała, w kwestii Muzułman – wysłać do swego kraju, wszak to kraj katolicki, i nie ma tu dla tej wiary miejsca. możecie się nie zgadzać, ale jak ktoś tego pochodzenia nie chce opuszczać kraju to niech opuści islam, i przejdzie na chrześcijaństwo, czemu chrześcijanie w krajach islamskich mają przechodzić na islam? Wtedy w razie czego jakby podawał się za islamiste to jego rodacy w wierze cwaniaczka zlinczują za taką zdrade bo to dla nich apostazja – proste, jak nie chce żyć jako niewolnik islamu to musi z tą wiarą zerwać, gdyż sieje ona nienawiść na skale globalną.
   To tak jakbym powiedział że Satanizm i wyznawanie adonisa jest obrzędem pokojowym, no kto z was by w te pierdoły uwierzył? głupim ludziom z zacofanych lądów łatwo taką ideologie wcisnąć, bo oni wierzą we wszystko co daje im jakiekolwiek korzyści…. czyli jak jako chrześcijanie zaoferujesz im coś materialnego i na dłuższą metę, to szybko zmienią wiarę,(oprócz tych super fanatycznych) taka to hołota.

 • Bardzo się cieszę,że poruszyłeś ten temat! Jestem dokładnie tego samego zdania co ty! Muzułmanie szerzą tylko nienawiść i zabijają innych ludzi już nie mówiąc jak traktują swoje kobiety!! Niestety nie kojarzą mi się z niczym pozytywnym! Bardzo sfrustrowało mnie to,że w TV nie pokazali dokładnych i prawdziwych informacji na temat morderstwa maczetą młodego chłopaka w Londynie! Ten filmik powinien pojawić się w wiadomościach a nie te ich wypociny!
  http://www.youtube.com/watch?v=AFZCT9KHvkA

 • Trzeba grubej zadymy i czystki etnicznej,albo do swojego kraju albo uruchomic ze dwa piece.To będzie humanitarne bo maja wybór ci kozojebcy,to samo tyczy się żydków.

 • Z islamem nie można po dobroci, należy z nimi walczyć, bezwzględnie, tylko siłę rozumieją i się jej boją.

Leave a Comment

Connect with Facebook

/* ]]> */