https://powiedzialem.pl/wp-content/uploads/2013/03/cropped-logo.png
Kiedyś Łodzianin, obecnie warszawski słoik a tak naprawdę Tomaszowianin. Towarzyski ale introwertyk, zły ale dobry. Po prostu chodząca sprzeczność.