Lifestyle

Bez czego nie wyjdę z domu

Written by Adrian Kwiatkowski

Każdy ma coś bez czego nie wychodzi w domu, ja też. Ten wpis będzie właśnie o tym bez czego obejść się nie mogę, jestem ciekaw czy pokryje się to z waszymi gadżetami.

Numerem jeden bez którego nie mogę się obyć to smartphone, uzależniłem się od tego, sms’y, telefony, mail, wszystko w jednym miejscu. Korzystam z tego naprawdę często i głównie z niego robię zdjęcia na bloga, biedny bloger nie dorobił się lustrzanki a u znajomych żebrać nie będzie.

telefon samsung galaxy mini II

Numer dwa to … też telefon. dafuq? Ten stary i wysłużony HTC jest używany jako mp3, bez muzyki usycham, zdycham i zanikam. Dlatego staram się ją mieć zawsze przy sobie.

HTC TOUCH DIAMOND

Następny przedmiot zażywam rano, a potem biorę ze sobą w świat. Zwykle mało sypiam 3-4h i czasem zdarza mi się zdychać, wtedy biorę kapsułkę (nie mam wyboru jak w Matrixie, jest tylko czerwona) a wtedy odżywam. Poza tym jak zdążę to parzę rano Yerba Mate w termos ale jakoś ostatnio rzadko mam okazje.

Guarana Caps Activ Lab

Na dalszym miejscu znajdziemy scyzoryk szwajcarski, zawsze coś trzeba upiłować, przyciąć, czy wino otworzyć, a co! Ten dziad ma wszystko czego mi potrzeba i nie raz wyratował mnie z opresji. Ten mój jest wysłużony ale ciągle daje radę.

Szwajcarski scyzoryk

Na ostatnim miejscu umieściłem … zapalniczkę. Nie palę, palenie mnie wkurwia i jak tylko mogę je tępię ale zapalniczka jest pierwszą linią obrony jaką można przeciwstawić przeciwko dresom. Nie, nie chodzi mi tutaj o zapalenie im fajki tylko o wsadzenie jej w pięść by była sztywniejsza, kiedyś mnie tego nauczono i się tego trzymam. Poza tym ta moja ma do tego światełko, które pomaga oświetlić czasem co nieco. Zapalniczka służy też jako otwieracz do piwa, jest wprost do tego stworzona.

zapalniczka

A Ty bez czego nie możesz się obyć? Jak wygląda Twój zestaw ‚wyjścia z domu’?

Nie zapomnij też polubić mnie na facebooku by być na bieżąco z aktualnościami.

 • Oskar

  znowu sie czepiam ale ta zapalniczka ze swiatelkiem to za duzo piw sie raczej nie otwiera :P u mnie to przewaznie na pierwszym lub drugim piwie caly ten panelik ze swiatelkiem wypierdala w kosmos :D a czepiam sie bo Twoj blog to jeden jedyny jaki sledze wiec co mam sie nie dojebac hehe pozdrowki :)

  • Kwiatek

   no ta to jest nówka nie śmigana, co 2 tygodnie w sumie jest zmiana zapalniczki

 • Aleksander

  Mam pytanie czy te tabletki z Guaraną rzeczywiście działają ?

  • Kwiatek

   Dają radę nawet, 90 kapsułek za 26zł, można spróbować.

 • Przemek

  Jakie firmy nóż wielofunkcyjny posiadasz?

  • Kwiatek

   to jest jakiś „noname” produkcji niewiadomej