Kikuty

Rozstania nadszedł czas

Written by Adrian Kwiatkowski

Przykro mi was o tym informować ale nadszedł czas bolesnego rozstania, powiedzialem.pl nigdy już nie będzie…

… zaśmiecane przez tematy związane z blogosferą. Ten blog to moje najukochańsze internetowe dziecie i nie chcę tutaj wrzucać więcej poradników dla blogerów, to się po prostu nie godzi. Bo tak naprawdę większość z was nie piszę bloga i nie przychodzi tutaj po teksty związane właśnie z tą tematyką. Dlatego jakiś czas temu zrodził się w mojej głowie projekt drugiego bloga. No i jest.

Nowe dziecie się zrodziło a na imię mu DatBlog.pl

DatBlog.pl jest blogiem edukacyjnym dla blogerów, bo żeby coś osiągnąć, gdzieś zaistnieć to zazwyczaj trzeba mieć wiedzę w temacie. Właśnie tą wiedzę będę wam tam przekazywał, tak całkiem gratis, bez żadnych kosztów.

Co na to powiedzialem.pl?

A ono na to jak na lato. Pozbędzie się balastu tematatycznego, rozwinie się ku swojemu przeznaczeniu jakim jest lifestyle i sprawy damsko-męskie. Pragnę was też uspokoić, ten blog nadal będzie moim priorytetowym, także gdyby oba spadały w przepaść i miałbym wybrać, który uratuję to zdecydowanie będzie to ten, na którym aktualnie jesteś.

Dlatego na powiedzialem.pl zostaje oranżada, wino i petardy, czyli to co najprzyjemniejsze a swoje zapędy edukacyjne będę realizował na DatBlog.pl. Nie dziwcie się, wiosna idzie, chcę dobrze dla moich dzieci, chcę dobrze także dla was.

 • Super sprawa!

  • też tak myślę, tu będzie porządek i pozbędziemy się zbędnych tematów a wszyscy zainteresowani blogowaniem będą też mieli co robić i co czytać.

   • Agnieszka Barcik

    Nie prowadzę bloga, ale pewnie będę zagladace tu i tu, bo przyjemnie się czyta wszystko, co jest pisane przez Ciebie ;p Niecały miesiace temu Cię odkryłam i teraz czuję się uzależniona od Ciebie, znaczy się od Twoich tekstów. Pozdrawiam :-)

 • Anita Ograbek

  Jestem bardzo na tak! Trzymam kciuki za nowy blog i oczywiście za powiedzialem.pl :)

  • a widzisz, wczorajsza panika była niepotrzebna, ja wiem czego wam trzeba =)

 • bobule

  Szkoda tylko, że na nowym blogu nie ma tekstów z powiedzialem.pl, szczególnie, że z tego co pamiętam to jest tu na prawdę całkiem sporo dobrych tekstów o blogosferze :)

  • na nowym blogu stare teksty będą rozłożone na części i zdecydowanie je podpicuje, będzie dobrze

 • Aleksander Alczas

  świetna sprawa, akurat zaczynam i chętnie „przyjmę” trochę cennych wskazówek, dzięki!