Kikuty

Kim jesteś? – Ankieta na powiedzialem.pl

Written by Adrian Kwiatkowski

Przyszedł czas na jeden z moich ulubionych wpisów. Chodzi oczywiście o badania czytelników bloga, czyli was. Jak co roku tworzę ankietę, w której proszę was o udzielenie informacji na podstawowe pytania, wiek, płeć, częstotliwość zaglądania na bloga, etc. Nie proszę o adres, numer buta, czy zdjęcie biustu.

Ankieta pomoże mi w udoskonaleniu bloga, w tworzeniu tekstów które wam będą najbardziej odpowiadały, a w których ja będę czuł się możliwie najlepiej. Jeśli zgłosi się do mnie jakaś firma lub agencja z ofertą kampanii to też będę wiedział czy jest sens o tym z nimi rozmawiać, wszak nie biorę wszystkich ofert jak leci i to głównie z myślą o was. Ankieta składa się z 21 pytań z czego 19 jest obowiązkowych, a 2 ostatnie mają nadmuchać moje ego i utwierdzić mnie w przekonaniu, że jestem fajny, oraz że czytają mnie fajni ludzie.

Naturalnie wyniki ankiety zostaną opublikowane, także i Wy będziecie wiedzieli kto i jak mnie czyta.  Ich publikacja nastąpi 4 lutego 2015, a samo badanie kończy się 3 lutego 2015. Skoro wszystko już wiadomo to zapraszam was do wypełnienia badania.

 • Mam jedną uwagę – przy pytaniu, o czym nie lubię czytać musiałam coś zaznaczyć, żeby wysłać ankietę, chociaż nic zaznaczać nie chciałam (zaznaczyłam więc „jedzenie” :-p). Jeśli mogę zasugerować, powinna być odpowiedź w stylu: „wszystkie kategorie są okej”.

  • Nie przewidziałem tego, punkt dla Ciebie :P

  • justyna

   Miałam ten sam dylemat i też wybrałam jedzenie ;p

 • Naardov

  Przy pytaniu skąd trafiam na bloga brakuje opcji „Czytnik rss/feedly”, ale zauważyłem, że nieuwzględnianie tego to stały problem w ankietach na wszystkich blogach.

  • Bo szczerze mówiąc do tego bloga się dodaje raz, resztę robi automat. Najzwyczajniej w świecie zapomniałem.

 • Jeśli chodzi o treść to nie zawsze się z tobą zgadzam. Natomiast co do strony wizualnej i edytorskiej muszę przyznać – mistrzostwo.

 • ciekawska

  Czy ja po prostu gdzieś pominęłam, czy jeszcze wyników nie ma? (Jeśli tak, to kiedy można się ich spodziewać? :D)

  • Przez sesję zapomniałem, to w tym tygodniu, kajam się i przepraszam ;)